Pagina 478 din 478 PrimulPrimul ... 378428468476477478
Rezultate de la 3.817 la 3.818 din 3818

Subiect: Alexander

Inregistrat
    22.10.2016

Implicit Re: Alexander

Citat Postat de gusti007 Vezi mesajul
    Buna,

Recunosc ca am impartasit unele indoieli dupa ce am lecturat unele dintre comentariile postate aici, insa, despre experienta mea cu Alexander (sala Calistena, 16 iulie 2016), mai jos:

Colaborea cu Ramona a fost foarte buna inca de la inceput si foarte eficienta – a raspuns intotdeauna prompt solicitarilor noastre si a gasit de fiecare data solutiile de care aveam nevoie.

Desi am stiut de la inceput despre mesele de 8 persoane nu a fost nicio problema in a gasi cele 3 mese de 10 pentru invitatii pe care nu-i puteam desparti nicicum.

Ne-am dorit ca in locul tortului clasic de nunta sa oferim invitatilor cate un mini-tortulet – nu doar ca rezultatul estetic a fost fantastic dar au reusit sa ne puna la dispozitie si un suport supra-etajat pe care sa putem aduce deliciile in sala la momentul asteptat.

Candy bar-ul (care a fost bonus) si barul de fructe au aratat fantasic ; pentru candy bar chiar am putut aduce noi completarile dorite (cu conditia ca acestea sa fie insotite de certificate de conformitate – o solicitare de bun simt din punctul meu de vedere).

Husele, fundele si fetele de masa care au decorat salonul au aratat ok ; mi-am dorit ca servetele sa fie aranjate pe masa intr-un mod anume, ceea ce s-a si intamplat.

Mancarea a fost foarte gustoasa, portiile generoase. Farfuriile au aratat foarte bine la momentul servirii. Tortul a fost delicios si a aratat senzational.

Servirea din noaptea nuntii a fost impecabila.Multumiri sefului de sala, Doru.

Sala a aratat chiar mai bine decat ne-am imaginat noi – eleganta, luminoasa, curata. La fel buchete si lumanarile. Multumim Georgianei pentru asta. Preturile, si ele, in acord cu piata.

Atat fotograful, cat si formatia au putut sa se instaleze din timp si fara probleme . Nu au platiti nici ei, nici noi garantii pentru acestia. Oricum, conditiile de utilizare ale salii le-am stiut inca de la semnarea contractului.

La fel, nu am intampinat dificultati la check in sau la check out, nici noi nici invitatii pe care i-am avut cazati la hotel.

Recomand cu drag si cu incredere.
    salutare!

Casa de piatra si numai fericire!

Citind ce ai scris aici, incep sa ma simt mai linistita cu alegerea. Ne dorim si noi nunta la Alexander si citind comentariile, m-am cam speriat.
    Daca ai ceva recomandari sau completari, mi-ar fi nemaipomenit de utile!

Inregistrat
    22.10.2016

Implicit Re: Alexander

Salutare!

Dupa vizionarea pe care am avut-o la Alexander si in urma careia suntem cam 85% decisi, am avea nevoie de ceva opinii, pareri privind colaborarea cu ei. Unele experiente despre care am citit aici ma cam pun in incurcatura si as aprecia maxim feedback-ul cuiva care a avut recent eveniment la ei.

Multam!

Pagina 478 din 478 PrimulPrimul ... 378428468476477478

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us