Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 18

Subiect: Valahia

Inregistrat
    07.05.2008

Post Valahia

buna fetelor. As dorii si eu niste pareri depre rest Valahia sau alte rest. din TM cam la 150 pers. Merci

Inregistrat
    25.09.2007

Implicit Re: restaurant Valahia Timisoara

Citat Postat de nico_cornelia Vezi mesajul
    buna fetelor. As dorii si eu niste pareri depre rest Valahia sau alte rest. din TM cam la 150 pers. Merci

eu nu prea stiu restaurantele din Timisoara, dar la Valahia am fost anul trecut la o nunta si mi-a placut tare mult, adica mi-a placut sala mare si deschisa, fara separeuri si stalpi, mancarea a fost buna..daca faci nunta acolo sigur o sa fie bine

Inregistrat
    07.05.2008

merci mult, chiar nu prea stiam cum este acest restaurant si aveam nevoie de parerea cuiva care a mai fost pe acolo.

Buna fetelor eu am nunta la valahia pe 15 august,am rezervat sala si doamna a fost tare draguta cu noi deschisa si a vb foarte frumos,sala e super faina mare spatioasa curata,am vz si baile curate,pana si in bucatarie am fost,f curat am ramas impresionata eu am o problema cu curatenia sunt mai pretentioasa mai ales pt nunta mea.Pot sa spun ca acum sunt mai linistita ca am gasit o sala care sa imi fie pe plac,o sa va spun mai multe dupa nunta,pana acu totul e ok.va pup

Post Re: restaurant Valahia Timisoara

si eu am optat pentru Valahia...din pacate situl lor este blocat si nu am vazut poze cu sala.ma poate ajuta cineva cu cateva poze interior?
    multu...

Citat Postat de millianca Vezi mesajul
    si eu am optat pentru Valahia...din pacate situl lor este blocat si nu am vazut poze cu sala.ma poate ajuta cineva cu cateva poze interior?
    multu...

o sa iti arat eu dupa 15august ca am nunta acolo

mesi miha,
    abea astept!

Citat Postat de millianca Vezi mesajul
    mesi miha,,
    abea astept!

pozele de mai sus sunt de la nunta mea,sper sa iti placa

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us