Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425
Rezultate de la 193 la 198 din 198

Subiect: Restaurant Imperial Ballroom

Inregistrat
    02.11.2008

Implicit Re: Restaurant Imperial Ballroom

Pentru Mariana_28
    Nu pot sa iti raspund la mesaj deoarece nu am inca 10 mesaje scrise pe forum.Cu cel de ieri am spart gheata deoarece am vazut ca nu s-a mai scris demult si am zis sa vin cu ceva nou.

Bautura alcoolica tare am cumparat-o noi (wiskey, gin, rom, campari, vodka, suc de mere si suc de portocale la cutie) de la un hipermarket si am dat cam 1500 lei.Le-am dus la restaurant vineri seara cand am aranjat si place-cardurile pe mese si ei au aranjat sticlele la bar la vedere.In meniuri am scris ce se poate comanda pe langa ce ne-au pus ei la dispozitie (sucuri si vin alb) iar pentru friptura am dus vin rosu pe care l-au servit ei la mese.Chelnarii veneau la fiecare masa si intrebau invitatii ce vor de baut, le dadeau si variantele si invitatii comandau.In timpul serii unii invitati au mai stat si la bar de vorba si comandau si acolo.Iti recomand sa nu fi stresata, toate merg bine, ei cu asta se ocupa si isi fac treaba bine si sa te distrezi ca va trece f repede seara fara sa iti dai seama.
    Poti sa ti cont si de sfatul meu cu florile de la Piata de flori si iesi si ieftin si faci si ceva frumos.Iti mai recomand sa nu alegi culori inchise pentru huse deoarece "inchid", sala fiind si asa destul de incarcata.
    Cati invitati o sa ai ?
    Iti urez pregatiri usoare si o seara pe care sa nu o uiti niciodata.
    PS:iar am scris mult .daca mai ai si alte intrebari iti stau la dispozitie.

Poate se mobilizeaza si alte miresici care au avut nunta vara aceasta la Imperial sa posteze poze sa vedem si noi.

Inregistrat
    24.09.2008

Rusabina si Elly, Casa de Piatra!

Rusabina, ma bucur ca ai avut o nunta frumoasa si ca totul a iesit la superlativ! E tare bine sa citesti astfel de impresii cand mai ai atat de putin pana la nunta si cand emotiile se aduna din ce in ce mai multe.
    Abia astept sa vad poze... sunt curioasa sa vad cum au fost florile si mai ales tortul!!!

Elly, cum a fost la nunta? Sper ca si tu ai avut parte de un eveniment reusit si ca cei de la Imperial nu s-au dezmintit nici de aceasta data!!!
    Am trecut sambata pe acolo si am vazut sala aranjata pentru nunta ta! SUPERB!!!! Perdelele de lumini dadeau super in spatele prezidiului.. globurile de flori atarnate de tavan la fel..... era o atmosfera de poveste!

Inregistrat
    02.11.2008

Si in sfarsit si pozele...pe acolo se vede si tortul si cred ca si masa cu fructe din hol cu cascada de ciocolata.

http://picasaweb.google.ro/SabinaSiAlex

Inregistrat
    29.09.2008

Casa de Piatra si tie, Mayalicious! Si multesc si eu pt urari!
    Imi pare rau ca nu am apucat sa scriu mai devreme (inainte de nunta ta) pt a va povesti cum a fost la noi, dar tocmai ce-am venit din luna de miere (chiar azi)
    Vreau sa va spun ca am avut o super-nunta A iesit exact cum ne-am dorit, noi doi ne-am distrat teribil, si din cate am vorbit cu invitatii si ei la fel. Toata lumea ne-a felicitat pentru alegerea restaurantului, toti au zis ca a fost o nunta cu stil si datorita locatiei. Ma bucur ca ti-au placut aranjamentele, intr-adevar a fost o atmosfera de basm, iar noi am fost printii Baietii de la Imperial ne-au lasat o impresie foarte buna, au fost mereu atenti, prompti si corecti. Inca nu avem poze, cred ca saptamana viitoare. Abia astept sa ne povestesti si tu cum a fost la tine, Mayalicious!
    Va pup pe toate si daca aveti intrebari, sunt aici si va raspund cat pot de repede!

Inregistrat
    16.10.2009

Exclamation Re: Restaurant Imperial Ballroom

Buna fetelor, am si eu o curiozitate... cam cat este meniul la Imperial Ballroom si daca aveti sa imi da-ti si mai multe detalii ar fi minunat . Merci!

Inregistrat
    08.02.2009

Si eu am avut nunta iniulie 2009 aici si sa stiti fetelor ca a fost foarte buna si mancarea si servirea! Nu am avut ce sa reprosez. Si tortul a fost foarte bun, recomand cu placere !

Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us