Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 198

Subiect: Restaurant Imperial Ballroom

Inregistrat
    05.08.2007

Implicit Re: club imperial

Draga Alina,

Iti doresc sa ai o nunta de vis si sa-ti amintesti toata viata de ziua nuntii.
    Pentru asta iti mai pot da ceva informatii referitoare despre Imperial, care s-ar putea sa-ti fie de ajutor pentru o nunta perfecta.
    (Din fericire eu am fost doar invitata la nunta la Imperial, mi-a placut cum arata dar daca ar fi sa-mi fac nunta acolo m-as mai gandi o data.)
    1. Servirea lasa de dorit, cand ai vin - nu ai apa, cand invers, cand nu ai nimic de baut pe masa. Unul sau mai multi ospatari sunt turci..asa ca nu prea inteleg ce vrei tu sa comanzi. Dar la sfarsit o sa-ti ceara 10%.
    2. Aerul conditionat. Nu a facut fata. Poate a fost vremea de vina ...
    3. Mancarea - A fost buna..cu exceptia sarmalelor (cu carne de oaie). Painea e facuta de ei, un fel de paine turtita.
    4. Loc de dans nu prea este...doar pe mijloc. O fata care statea cu noi la masa a facut o baie de sampanie...cineva care dansa a lovit un ospatar care avea o tava cu pahare de sampanie.
    5. Bautura a fost un pic rece. dar din cauza caldurii se incalzea imediat. cred ca nu facea nici frigiderul fata. i-am rugat sa ne puna gheata in frapierele care stateau degeaba pe langa mese, dar te intelegi cu turcii.
    cam atatea imi aduc aminte...daca vrei mai multe o sa o intreb pe prietena mea.sunt sigura ca ea o sa-mi spuna mult mai multe.
    Pupici.

Inregistrat
    19.10.2006

Implicit Re: Restaurant Imperial

Buna Alina,

Eu am avut nunta la Imperial sambata si totul a fost perfect. Nu a fost nicio problema. Mancarea a fost foarte buna (sarmalele de porc!!!) iar servirea ireprosabila. Nu am absolut nimik de comentat la adresa chelnerilor ... aerul conditionat a facut fata ... totul a fost perfect.
    NU stiu ce probl au fost la nunta prietenei tale dar se pare ca a fost o simpla intamplare nefericita.

Inregistrat
    27.08.2007

buna adina beb,

sunt noua pe forum si am citit ca ati facut nunta la restaurant imperial si ai fost f multumita de tot.
    si noi avem nunta la anul la acelasi restaurant si vreau sa-mi dai mai multe detalii.despre mancare, servire, atmosfera

multumesc

lolita 2008

Inregistrat
    25.11.2006

Arata Super Restaurantul.cel Mai Bine E Sa Mergi Personal Sa Vorbesti. Din Pacate Eu Am Fost Anul Trecut Dar Era Prea Tarziu Si Inca Ceva Mi-au Spus Un Pret Mai Mare Decat Al Adinei Beb.ceva In Jur De 180 Ron Doar Mancare

Inregistrat
    19.10.2006

Intr-adevar am fost foarte multumita. M-ai ales ca ma speriasem foarte tare cand am vazut ce spuneau altii despre acest restaurant.
    Chelnerii si-au facut foarte bine treaba, bucatarul nu mai spun... toata lumea a spus ca a fost multa mancare. Poti sta linistita din aceasta privinta. Daca vrei sa mai afli ceva, astept intrebarile tale.

Inregistrat
    31.07.2006

Citat Postat de adina_beb Vezi mesajul
    Intr-adevar am fost foarte multumita. M-ai ales ca ma speriasem foarte tare cand am vazut ce spuneau altii despre acest restaurant.
    Chelnerii si-au facut foarte bine treaba, bucatarul nu mai spun... toata lumea a spus ca a fost multa mancare. Poti sta linistita din aceasta privinta. Daca vrei sa mai afli ceva, astept intrebarile tale.
    poze nu ai sa ne arati?

Inregistrat
    19.10.2006

Pozele sunt foarte mari si nu pot sa le atasez aici.

Inregistrat
    15.05.2007

Citat Postat de adina_beb Vezi mesajul
    Pozele sunt foarte mari si nu pot sa le atasez aici.
    Cat a fost meniul final si ce includea? Cum a fost cu spatiul de dans? Am vazut ca restaurantul are si un bar la etaj, ati putut sa l accesati? Mancarea cum a fost, ok? Arata bine?Merci mult

Pagina 3 din 25 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us