Pagina 3 din 118 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 942

Subiect: Nunta duminica??

maddie Guest

Implicit

Si eu am nunta duminica si nici nu vreau sa imi fac probleme in ceea ce priveste "refuzul" unor invitati. Sunt sigura ca va fi totul perfect si ca invitatii se vor distra pe cinste.... Deci, petrecerea poate sa inceapa

elutza82 Guest

Wink Ce-a mai frumoasa zi,duminica!!!

Si eu tot duminica am nunta...ce-i care tin la voi si vor sa vina,vin...eu am facut invitatiile cu confirmare si pe data de 15 iulie vreau sa stiu exact cate pers vin la nunta...cati suntem,suntem si gata...sper sa ne simtim bine si sa ne distaram mai ceva ca intr-o zi de sambata...va pupic si nu va mai stresati atat si cu "rahatzelul" acesta,pt ca sunt multe alte griji pe langa acest mic amanunt...pup

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

buna miresici!!
    se spune ca cel mai frumos si crestineste este sa faci nunta in ziua de DUMINICA.........

ALEX05 Guest

Implicit

Citat Postat de lauraloncea
    Si eu tot duminica...nu imi pasa...exact, cine vrea sa vina, va veni, cine cauta pretexte...nu va veni...pupik
    Da ai mare dreptate , si eu tot duminica am nunta

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de elutza82
    Si eu tot duminica am nunta...ce-i care tin la voi si vor sa vina,vin...eu am facut invitatiile cu confirmare si pe data de 15 iulie vreau sa stiu exact cate pers vin la nunta...cati suntem,suntem si gata...sper sa ne simtim bine si sa ne distaram mai ceva ca intr-o zi de sambata...va pupic si nu va mai stresati atat si cu "rahatzelul" acesta,pt ca sunt multe alte griji pe langa acest mic amanunt...pup
    Si eu am nunta tot pe 30 iulie!!!

Si... sunt convinsa ca cine ar fi venit SIGUR la nunta daca era sambata va veni si duminica!

Casa de Piatra!!!

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de azzaleya
    Si eu am nunta tot intr-o duminica, pe 17 septembrie si nu-mi fac probleme. Daca imi va spune cineva "Stii, as veni dar luni merg la lucru si nu prea stiu cum sa fac etc" as lua-o ca pe o scuza ca de fapt nu vrea sa vina. Oamenii care tin la noi ar veni in orice zi a saptamanii, chiar daca ploua, ninge, sunt 40 de grade sau au rezervare pt vacanta in Maldive. Macar asa va dati seama care-s cei pentru care chiar insemnati ceva Capu' sus si nu mai vreau sa vad/aud tristete!!! Este un moment unic in viata care trebuie trait la intensitate maxima si pe care n-ar trebui sa vi-l umbreasca nimeni si nimic. Pupici!
    Hmmm...chestia cu renuntatul la Maldive... cred ca ar fi valabil daca te-ai referi la parinti!!! Dar asa... Nu cred ca sunt multi cei care isi permit sa dea aproape cat pentru o nunta pe niste bilete in Maldive si sa nu mearga... si sa piarda si banii!!! ;)

Dar daca o va face cineva pt. voi... atunci chiar sunteti deosebiti si voi si ei!!!

Casa de piatra!

Inregistrat
    15.05.2006

Wink

Si eu am nunta Duminica si nu mi se pare asa o catastrofa...din potriva consider ca ziua cea mai potrivita e Duminica.Eu fac nunta in biserica dupa care invitatii impreuna cu mirii merg la restaurant.Dintodeauna am mers la nunti Duminica si mi se pare neobisnuit sa fie in alta zi asta pt ca pt mine casatoria nu este numai o legatura intre cei doi ci este si o legatura intre miri si Dumnezeu. Eu asa gandesc...
    “What we think is proved by what we do.” - Richard Wurmbrand

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

si eu sunt fericita ca nunta-i duminica
    cine vrea sa vina va veni oricum si oriunde

Pagina 3 din 118 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us