Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 65

Subiect: Vestitele Rochite din Piatra Neamt

Inregistrat
    19.12.2007

Implicit Re: Vestitele Rochite din Piatra Neamt

Citat Postat de Crissa78 Vezi mesajul
    Unde ai magazin in Piatra cei de la Mirandi? Merg in vacanta de iarna la socri si as vrea sa probez ceva.
    Din cate stiu eu, langa podul de la Orion, din Darmanesti, langa Aurora.. sigur daca intrebi de aurora iti zice cineva. E vis-a vis de un petrom,(cel de langa Kaufland).. sper ca ai inteles cate ceva.
    Dragostea ne uneste, Dumnezeu ne binecuvinteaza!

Inregistrat
    19.12.2007

Citat Postat de copilutz_demonash Vezi mesajul
    Am gasit pana la urma ce imi doream la Agnes Toma... si sa stiti ca au preturi tare bune... eu dau 12,5 mil pe rochita...
    Si eu ca si voi am intrat cu frica acolo...dar se pare ca pana la urma nu costa asa de mult renumele...
    La Agnes s-au purtat frumos...
    Si la Mirandi erau multe dragute... dar sunt cam grabiti...probabil au prea multe comenzi..
    Chiar ai gasit super pret la rochie. EU am vaz rochiile din 2008 si nu gaseai rochie sub 23 milioane... si preturile urca pana la 60, pentru rochiile la comanda.
    Dragostea ne uneste, Dumnezeu ne binecuvinteaza!

Inregistrat
    30.07.2008

Smile Re: Vestitele Rochite din Piatra Neamt

Sa mai incercati si in bazarul de la Suceava !!!! Sunt rochii ca si la Mirandi numai ca au jumate de pret, eu zic sa incercati si acolo ca sigur gasiti, cunosc foarte multe mirese din Piatra Neamt care si-au luat rochia de acolo. Eu o sa o iau tot de acolo pentru ca am vazut 5 modele care imi plac foarte mult.

SUCCESE !!!!

Inregistrat
    20.11.2007

Citat Postat de lungu_rn Vezi mesajul
    Sa mai incercati si in bazarul de la Suceava !!!! Sunt rochii ca si la Mirandi numai ca au jumate de pret, eu zic sa incercati si acolo ca sigur gasiti, cunosc foarte multe mirese din Piatra Neamt care si-au luat rochia de acolo. Eu o sa o iau tot de acolo pentru ca am vazut 5 modele care imi plac foarte mult.
    iubito,da-mi voie sa te contrazic.....nu sunt de aceiasi calitate cele de la suceava chiar daca arata sau seamana cu cele mai scumpe....modelul poate este acelasi dar materialul lasa de dorit la cele mai ieftine
    crede-ma ca ii cunosc personal si daca iei de la ei de la salon,iei cu pret de producator dar cu jumatate de pret nu are cum sa fie aceiasi rochie...iti dai seama ca si-ar da singuri cu tifla in cap si totusi nu cred ca vor sa de-a faliment
    Ultima editare de paradise : 18.08.2009 11:46:25

Inregistrat
    28.11.2008

Incercati si la White Lady, dar sa va duceti la atelier, in zona Scolile Normale, e simplu de gasit si vorbiti cu patroana pentru comanda in limita bugetului. Sunt foarte amabili si deschisi.

Inregistrat
    07.10.2009

Si eu mi-am luat rochia din Piatra. Este un magazin pe M. Eminescu, la parterul unui bloc. Modele frumoase, preturi accesibile.

Inregistrat
    20.10.2009

Buna si eu sunt din Piatra. A facut cineva rochita la comanda la white lady?

Inregistrat
    23.09.2009

mai sunt modele frumoase la casa tania...........

Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us