Pagina 1 din 126 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1005

Subiect: Cununia civila

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit analize medicale

fetelor la cat timp se fac analizele ?
    stiu ca acel certificat are valabilitate 48 ore

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: analize medicale

Citat Postat de teodorasalceanu
    fetelor la cat timp se fac analizele ?
    stiu ca acel certificat are valabilitate 48 ore
    Teo uite cum am facut eu....am fost vineri la Policlinica cu plata la prima ora , i-am zis doamnei respective despre ce e vb si in 2 ore era certificatul eliberat, si am platit 500 000 si am depus actele luni....m-a intrebat cand depun actele si a trecut in certificat data cand am depus actele....asa ca certificatul se poate face oricand, cu o conditie sa ii spui ziua cand depui actele...totuna era daca il faceam cu o saptamana inainte de a depune actele atat timp cat pe certificat scria data depunerii actelor...
    IN FINE SPER CA AI INTELES, SUNT CAM SOMNOROASA, RECUNOSC, SI NU PREA AM COERENTA IN SCRIS...

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de mihaela_0242000
    Teo uite cum am facut eu....am fost vineri la Policlinica cu plata la prima ora , i-am zis doamnei respective despre ce e vb si in 2 ore era certificatul eliberat, si am platit 500 000 si am depus actele luni....m-a intrebat cand depun actele si a trecut in certificat data cand am depus actele....asa ca certificatul se poate face oricand, cu o conditie sa ii spui ziua cand depui actele...totuna era daca il faceam cu o saptamana inainte de a depune actele atat timp cat pe certificat scria data depunerii actelor...
    IN FINE SPER CA AI INTELES, SUNT CAM SOMNOROASA, RECUNOSC, SI NU PREA AM COERENTA IN SCRIS...
    merci mult tre sa ma duc si eu ca mai am putin

Inregistrat
    06.02.2005

Inca ceva Teo...daca vrei o anumita ora te sfatuiesc sa te duci inainte de a deschide starea civila , caci eu am fost la 10 dimineata si era ocupat pana la ora 14:30, si nu iti mai povestesc la ce coada am stat...

Inregistrat
    06.02.2005

Scuze am vrut sa zic ca mai era liber`doar dimineata, cea mai tarzie ora fiind 14:30.....scuze dar asa ma emotionez cand stiu ca mai ai putin pana la nunta....vreau sa te ajut (caci pe mine nu m-a sfatuit nimeni) si tot incurc itele ... eu de exemplu am vrut la 16:30 si nu mai era libera ora respectiva, si asta la 10 dimineata , iti dai seama cata lume se casatoreste??'

Inregistrat
    06.02.2005

Scuze am vrut sa zic ca mai era liber`doar dimineata, cea mai tarzie ora fiind 14:30.....scuze dar asa ma emotionez cand stiu ca mai ai putin pana la nunta....vreau sa te ajut (caci pe mine nu m-a sfatuit nimeni) si tot incurc itele ... eu de exemplu am vrut la 16:30 si nu mai era libera ora respectiva, si asta la 10 dimineata , iti dai seama cata lume se casatoreste??'
    am o cunostinta acolo si ma programeaza
    am noroc la asta

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de teodorasalceanu
    am o cunostinta acolo si ma programeaza
    am noroc la asta
    pai si de ce nu ai spus mai inainte??????
    acum serios, ma bucur ca ai cunostinte pe acolo, asa cel putin o sa ai totul organizat si nu o sa iti dea planurile peste cap cum s-a intamplat la mine...

Inregistrat
    06.02.2005

pai si de ce nu ai spus mai inainte??????
    acum serios, ma bucur ca ai cunostinte pe acolo, asa cel putin o sa ai totul organizat si nu o sa iti dea planurile peste cap cum s-a intamplat la mine...
    stii ca eu nu eram prea incantata de" ziua cea mare" dar acum parca astept sa vina ziua respectiva sa vad cum iese.
    am vb. cu tipa care ma coafeaza si o sa ma vopseasca a zis ca mi face alte culori
    eu ma las pe mana ei ca e super tare tipa se pricepe de minune abia astept sa mi schimb look ul.
    tu nu mai pui nici o poza ???!!!!!

Pagina 1 din 126 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us