Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 425

Subiect: Rochii de mireasa in Tulcea

Inregistrat
    30.09.2007

Implicit Rochii de mireasa in Tulcea

Dezastru la capitolul rochii de mireasa!!!!!!
    La toate firmele de rochii gasesti aceeasi marfa!!!! referitor ca modele.
    A gasit cineva ceva mai deosebit aici la noi?

Implicit Re: Rochii de mireasa in Tulcea

Si mie mi se pare ca la capitolul rochii de mireasa Tulcea sta destul de prost.Aceleasi modele "ieftine" peste tot.Ieftine adica nimic deosebit.La pelican mai erau cateva dragute,dar odata mi s-a parut materialul(tullul) atat de scortos,incat eu n-as imbraca asa ceva.

In alta ordine de idei,mi-am ales eu un model cu care m-am dus la o croitoreasa priceputa,recomandata de cineva si am rezolvat problema.Abia astept sa mi-o faca.

Inregistrat
    30.09.2007

Ai dreptate. Sincer cele mai frumoase erau acolo a Pelican numai ca nu-mi plac rochiile din tafta, mai ales ca se vede urat la cusaturi si nici rochiile cu fustele alea enorme, iar sincer numai asa am gasit la noi. A trebuit sa merg la Constanta ca sa pot sa-mi cumpar.
    La noi aici nu se face un studiu de piata, ca daca s-ar face probabil ar fi mai multe modele, nu degeaba marea majoritate se duce in Constanta, Galati, Bucuresti ca sa poata sa-si cumpere.

Ai mare dreptate cu studiul de piata...eu pe cine aud se duce sa caute in alta parte rochii,nu aici...daca ar fi un magazin care sa comercializeze rochii de diverse firme,poate ar fi mai bine.ar avea lumea de unde alege.

Inregistrat
    12.01.2008

eu nu m-as plange atat de tare de tulcea
    sa va zic sincer la prima vedere...am zis la fel ca voi....dupa care am colindat constanta si brasovul...si surpriza nimic care sa-mi placa aceleasi modele...nimic special..
    am luat tulcea din nou...la rand...magazin cu magazin...si o alta surpriza...intr-un catalog al unei firme nu cine stie ce..lady ester ..langa clubul elevilor...am gasit o rochita f draguta....am rugat-o pe doamna sa o faca ...si nu am promis ca o si cumpar...daca nu o vroiam, o tinea doamna la vanzare in magazin...rochia e superba si nici macar alb si negru de care eu eram indragostita nu au ceva mai frumos, asa ca am facut mici modificari la ea...i-am atasat niste bretelute, am facut si un bolero, am schimbat un trandafirel cu altceva...si rochita mea e unicat acum, facuta asa cum imi place....si e SUPERBA!
    asa ca ideea mea e urmatoarea..nu mergeti in mai mult de doua magazine intr-o zi ca sigur nu o sa va mai placa nimic....asta-i regula! daca dati si de o vanzatoare draguta, sansele sa o gasiti cresc....si cine stie, poate va face cu ochiul...asa cum a facut rochita mea in catalog Iar ca pret , a fost mai mult decat ok. ma asteptam sa dau mai mult pe ea.Spor la cautat eu o sa o port pe a mea in 5 zile...

Red face Re: Rochii de mireasa in Tulcea

Citat Postat de georgiiulia Vezi mesajul
    eu nu m-as plange atat de tare de tulcea
    sa va zic sincer la prima vedere...am zis la fel ca voi....dupa care am colindat constanta si brasovul...si surpriza nimic care sa-mi placa aceleasi modele...nimic special..
    am luat tulcea din nou...la rand...magazin cu magazin...si o alta surpriza...intr-un catalog al unei firme nu cine stie ce..lady ester ..langa clubul elevilor...am gasit o rochita f draguta....am rugat-o pe doamna sa o faca ...si nu am promis ca o si cumpar...daca nu o vroiam, o tinea doamna la vanzare in magazin...rochia e superba si nici macar alb si negru de care eu eram indragostita nu au ceva mai frumos, asa ca am facut mici modificari la ea...i-am atasat niste bretelute, am facut si un bolero, am schimbat un trandafirel cu altceva...si rochita mea e unicat acum, facuta asa cum imi place....si e SUPERBA!
    asa ca ideea mea e urmatoarea..nu mergeti in mai mult de doua magazine intr-o zi ca sigur nu o sa va mai placa nimic....asta-i regula! daca dati si de o vanzatoare draguta, sansele sa o gasiti cresc....si cine stie, poate va face cu ochiul...asa cum a facut rochita mea in catalog Iar ca pret , a fost mai mult decat ok. ma asteptam sa dau mai mult pe ea.Spor la cautat eu o sa o port pe a mea in 5 zile...
    buna!
    am vazut ca ai facut aranjamentele la dan stanca...
    si eu tot la el insa am fost dezamagita ca el nu are marturii..tu la cine le-ai facut?
    multumesc

Inregistrat
    12.01.2008

singurica....

Inregistrat
    09.01.2009

Vad ca nu s-a mai discutat nimik pe acest subiect.
    Mie imi trece prin minte o idee ,sa vad daca reusesc sa o fac.....
    aici in Italia am vazut niste rokite care iti sucesc mintile pur si simplu....
    parca parca....ma tenteaza sa fac ceva frumos in oras.In plus eu mai si skitez ceva rokite.....ma bate gandul....

Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us