Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031
Rezultate de la 241 la 245 din 245

Subiect: Restaurant Titanic

Inregistrat
    06.01.2009

Implicit Re: Restaurant Titanic

Citat Postat de AlinutzaP Vezi mesajul
    Casa de piatra Floricik!
    Sper ca totul a fost asa cum ai visat si ca te-ai distrat.
    Astept pozici si impresii. Imi doresc sa fi avut parte de servicii de mai buna calitate din partea restaurantului, decat mine.
    Te pup si sa fii fericita cu alesul inimii tale toata viata!
    Bine te-am gasit.din punctul meu de vedere totul a fost suuuperrrr bine.mai putin agitatia la inceput cand a venit lumea la restaurant k i-am asezat ca naiba.offff dar i-am rezolvat.apoi a 2 zi am aflat k s-a luat mancarea prea repede din fata invitatilor dar tinand cont k noi la 9 si ceva abia am dansat valsul cared k asta era motivul.in rest totul a fost super ok.ne-am trezit si cu poilitia la noi deoarece muzica era cam tare.ce sa-ti spun totul a fost de vis mai putin micile incidente.pai deh... nu exista nunta fara incidenta.pozicile sapt viitoare le iau.pupici si spor la treaba tuturor miresicilor....

Inregistrat
    26.05.2008

Citat Postat de floricik Vezi mesajul
    Bine te-am gasit.din punctul meu de vedere totul a fost suuuperrrr bine.mai putin agitatia la inceput cand a venit lumea la restaurant k i-am asezat ca naiba.offff dar i-am rezolvat.apoi a 2 zi am aflat k s-a luat mancarea prea repede din fata invitatilor dar tinand cont k noi la 9 si ceva abia am dansat valsul cared k asta era motivul.in rest totul a fost super ok.ne-am trezit si cu poilitia la noi deoarece muzica era cam tare.ce sa-ti spun totul a fost de vis mai putin micile incidente.pai deh... nu exista nunta fara incidenta.pozicile sapt viitoare le iau.pupici si spor la treaba tuturor miresicilor....
    Ma bucur ca esti multumita de cum a iesit nunta! Asta asa-i la nunti, botezuri si inmormantari n-ai cum sa-i multumesti pe toti. Si cum s-a rezolvat cu nenea politistu? A baut si el un sprit si v-a lasat in pace?
    De-abia astept sa vad pozici. Inca o data felicitari!

Inregistrat
    06.01.2009

Smile Re: Restaurant Titanic

http://www.youtube.com/watch?v=whINwJMcFew uite aici un filmulet facut de mine cu cateva poze de la nunta.pupici si scz de intarziere...

Inregistrat
    26.05.2008

Casa de piatra inca o data acum dupa ce am vizionat pozicile. Mi-au placut, adevarul e ca atunci cand esti lamunca ai nevoie sa vezi ceva frumos.
    pup

Inregistrat
    06.01.2009

Smile Re: Restaurant Titanic

k tot te plictisesti la munca iti mai trimit ceva ... de la cununia civila.putina zbenguiala... http://www.youtube.com/watch?v=7tY9rYDB8y4

Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us