Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 245

Subiect: Restaurant Titanic

Inregistrat
    20.01.2008

Unhappy Restaurant Titanic

Are cineva nunta pe tersa restaurantului Titanic?

Inregistrat
    19.02.2008

Implicit Re: Restaurant Titanic

Citat Postat de tic_monica Vezi mesajul
    Are cineva nunta pe tersa restaurantului Titanic?
    Daaaaaaaaaaaaa! E foarte frumos restaurantul. Daca vrei sa imi pui intrebari, nu ezita.

Inregistrat
    26.11.2007

Eu am nunta la Titanic dar nu pe terasa.Daca ai intrebari nu ezita.

Inregistrat
    19.02.2008

Citat Postat de dana33 Vezi mesajul
    Eu am nunta la Titanic dar nu pe terasa.Daca ai intrebari nu ezita.
    eu sambata, tu duminica!
    Am vazut ca acum au un singur meniu. Te-ai gandit cum decorezi sala?

Inregistrat
    20.01.2008

Angry Re: Restaurant Titanic

Eu am intrat in panica, am pus 80 pers in contract, m-au asigurat ca 110 persoane intra lejer si-mi ramane destul loc de dans. Surpriza, au facut un bar pe locul unde imi imaginam ca va fi ringul de dans.

Inregistrat
    20.01.2008

Citat Postat de simion_alesia Vezi mesajul
    eu sambata, tu duminica!
    Am vazut ca acum au un singur meniu. Te-ai gandit cum decorezi sala?
    Au 6 meniuri standard, dar poti sa combini cum vrei si sa-ti faci meniul pe care ti-l doresti.

Inregistrat
    26.11.2007

are dreptate monica.sunt vreo 5 sau 6 meniuri.noi l-am ales pe cel de 180ron.iar cu decorarea salii am semnat un contract cu firma "veritas design"si ne costa 2270ron.voi avea huse aurii,aranjamentele de pe mesele invitatilor vor fi din trandafiri,crizanteme si crini,cel mai probabil trandafiri crem,crizanteme galbene si crini albi iar la intrare voi avea 6stalpi cu tull alb si esarfa aurie.fara baloane ca nu-mi plac.cam atat.cred ca voi schimba si fetele de masa ca nu-mi prea plac cele ale restaurantului.tu cum iti aranjezi sala?

Inregistrat
    19.02.2008

Citat Postat de dana33 Vezi mesajul
    are dreptate monica.sunt vreo 5 sau 6 meniuri.noi l-am ales pe cel de 180ron.iar cu decorarea salii am semnat un contract cu firma "veritas design"si ne costa 2270ron.voi avea huse aurii,aranjamentele de pe mesele invitatilor vor fi din trandafiri,crizanteme si crini,cel mai probabil trandafiri crem,crizanteme galbene si crini albi iar la intrare voi avea 6stalpi cu tull alb si esarfa aurie.fara baloane ca nu-mi plac.cam atat.cred ca voi schimba si fetele de masa ca nu-mi prea plac cele ale restaurantului.tu cum iti aranjezi sala?
    nu am stabilit nimic. Ma gandeam la verde cu auriu, un verde deschis bineinteles. In ce priveste meniurile noi am fost de curand la ei si ne-au spus ca au ramas la un singur meniu. Stiu ca acum cateva luni aveau mai multe tipuri, dar le-au scos. Trebuia sa alegem meniul din timp. Acum nu ne-a mai ramas nimic din ce sa alegem. Nu prea mi se pare corect din partea lor.
    In ceea ce priveste baloanele nici eu nu vreau sa aud de ele. Sa vedem ce oferte primesc de la firma cu care o sa decoram sala. Deocamdata nu am nicio idee, in afara de culori.

Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us