Pagina 3 din 62 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 491

Subiect: Reactia mirelui - ce e in sufletul lui, cat se implica

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Reactia mirelui - ce e in sufletul lui

Citat Postat de mam
    aaa, si mi-a placut reactia lui cand m-a vazut aranjata, era cu gura cascata si toata lumea ii zicea ca sa vina sa imi aduca buchetul, si nu se misca deloc, a stat asha cred ca vreo 5 minute

Ce frumoasa reactie! Cred ca toate ne dorim sa starnim acest sentiment mirelui... Al meu stie cat de cat rochia, probabil ca va fi emotionat, dar nu cat sa reactioneze asa!

Inregistrat
    02.08.2006

Al meu cand umblam sa incercam verighete si-a pus una si nu a mai putut-o da jos si cu cat se emotiona mai tare cu atat mai tare nu iesea desi a intrat lejer. A zis ca el nu va purta ca ii e neobisnuit, eu nu am zis nimic, apoi cand le-am dus acasa a vrut sa le purtam deja cu 3 saptamani inainte de nunta, l-am lasat in casa sa se obisnuiasca apoi nu a vrut sa o dea jos ca un copil la care ii ei jucaria.

Corinel, eu cred ca voi nu unu cu altu aveti probleme ci cu stresul si nervii. Uneori e mai bine sa faceti o pauza sa faceti orice altceva impreuna, sau poate singuri, ca sa nu va simtit sufocati. Al meu pleaca cu sprosportul in cealalta camera si nu misca o ora cateodata si Doamne ce bine e ca ma uit la ce vreau la TV sau fac ce vreau si apoi ni se face dor si stam impreuna, dar nu simtim ca stam lipiti.

Inregistrat
    08.08.2006

El e mai retinut, mai retras, nu arata pe fata prea multe emotii, desi in suflet are pojare... Deh, Scorpion, ce sa zic... Iar pe mine asta ma irita, vreau sa vad aceste emotii, nu sa le intuiesc. Lasa ca trece, eu zic multumesc ca nu ma bate), la caracterul meu)
    Tu mai ai 6 zile... Ohhh, curaj!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Grrrrrrrrrr! Dupa nu stiu cat timp ne-au venit pasapoartele plus certificatul de aprobare pt cununie civila aici si ce vad?! La el zice sex feminin!!!!!!! La inceput m a cuprins un ras isteric si l-am intrebat daca are ceva sa mi spuna LOL dar dupa aia mi am dat seama de gravitatea chestiei. Daca nu imi dau alt certificat corect gratis, ii dau in judecata.

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Reactia mirelui - ce e in sufletul lui

imi pare rau, dar sunt sigura ca o sa se rezolve, este greseala lor si nu are de ce sa platesti tu! te pup si bafta! sa ne zici ce ai rezolvat!

Inregistrat
    02.08.2006

Reactia lui cand m-a vazut prima data aranjata si gata.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Noi nu am avut emotii, in schimb in ziua nuntii am fost putin agitati pentru ca toata ziua a fost sub cronometru. Ce a fost diferit in comportamentul lui inainte de nunta!? am reusit foarte usor sa-l pun sa faca lucruri pe care credeam ca nu le va fece vreodata, de exemplu: sa mearga cu mine la cursuri de dans pt. nunta. In cazul meu, el nu a avut treaba cu pregatirile pt nunta si nu a fost prea stresat, asa am convenit, ii ceream din cand in cand parerea chiar daca nu o si puneam in practica, cu el testam reactia pe care o va avea acel lucru/obiect asupra invitatilor, in final tot eu am decis si am fost fericita pt. ca toti invitatii au fost placut impresionati si au intrebat ce agentie a organizat nunta.
    Ultima editare de cris : 11.09.2006 20:09:50

Gabs Guest

Scumpul meu Florin, nu stiu ce are in suflet in legatura cu nunta, este cam misterios de felul lui. Dupa cununia, unde el era foarte angajat, cum si ce si unde, nu mai vroia sa auda nimic de nunta pina la anul.
    Dar imi place ca are opini si pareri despre orice il intreb. El mi-a ales rochia, iar acuma incercam sa ne decidem, asupra tortului si a verighetelor...Noroc ca avem gusturi comune...Aranjamentul la nunta l-am dat pe mina unei firme...Asa ca nu o sa-l mai stresez la cap pe bietul om pina la anul cind incepem cu invitatile... Nu o zice el cu gura mare, dar cred ca si el se bucura tare mult pentru acest eveniment din viata noastra. Tin minte doar ce fata a facut cind ma vazut in rochia de mireasa...

Pagina 3 din 62 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us