Rezultatele sondajului: Ce ati alege pentru nunta voastra?

Voturi
780. Nu poți vota în acest sondaj
  • DJ

385 49,36%
  • Formatie

395 50,64%
Pagina 116 din 116 PrimulPrimul ... 1666106114115116
Rezultate de la 921 la 927 din 927

Subiect: Nunta cu DJ sau formatie? Ce preferati si de ce?

Inregistrat
    28.09.2014

Implicit Re: Nunta cu DJ sau formatie? Ce preferati si de ce?

Pt o nunta mica ca a mea,se preteaza cel mai bine Dj.Cu un DJ profesionist,nici nu simti absenta unei formatii.Poate sa faca o super atmosfera si toata lumea sa danseze.

Inregistrat
    05.02.2015

Noi am vrut de la inceput dj si asa am si ales, am gasit pe cineva super, care are foarte mare experienta. Ne-am intalnit cu el, pe baza unor recomandari, si ni s-a parut de la inceput foarte politicos, ne-a intrebat ce anume dorim si mi-a placut foarte mult ca tine la parerea noastra (si de la recomandari aflasem ca si la nunti tine cont, si ca nu sunt vorbe goale), ne-a aratat mai multe nunti, nu prea ne pricepem noi la scule, dar s-a vazut foarte bine atmosfera, s-a dansat pe rupte, si niste lumini super. Nu vrem discoteca, dar o sa fie momente in care o sa avem si muzica noua, mai ales ca noi suntem tineri si avem multi prieteni de varsta noastra. Ni s-a parut un raport calitate/pret foarte bun, am si semnat pe loc. Ufff, bine ca am scapat de cea mai mare grija, cu muzica, acum sa vedem si cu foto si video.

Inregistrat
    05.02.2015

Citat Postat de roxxana_s Vezi mesajul
    Pt o nunta mica ca a mea,se preteaza cel mai bine Dj.Cu un DJ profesionist,nici nu simti absenta unei formatii.Poate sa faca o super atmosfera si toata lumea sa danseze.
    Intr-adevar, la nuntile mai mici se preteaza cel mai bine un dj. Bine, si la nuntile mai mari poate sa fie un dj, daca este experimentat si stie sa faca atmosfera.

Inregistrat
    18.09.2013

Citat Postat de clauditza88 Vezi mesajul
    Intr-adevar, la nuntile mai mici se preteaza cel mai bine un dj. Bine, si la nuntile mai mari poate sa fie un dj, daca este experimentat si stie sa faca atmosfera.

Noi am avut DJ si o solista cu doua programe de 45 de minute, dar nunta era mai mare si aveam si multe rude si trebuia sa avem si muzica populara. L-am avut la nunta pe DJ Bogdan si ne-a placut foarte multa, a facut super atmosfera, ne-a pus toate genurile de muzica, inclusiv noua, chiar am dansat asa de mult, ca la final de abia ma mai puteam tine pe picioare. Noi l-am luat de pe dj-fotovideo.ro dar are mai multe echipe, noi l-am solicitat expres pe el, ca il mai vazusem si in alte parti.

Inregistrat
    18.08.2015

Buna miresici. Eu inca sunt in dubii. Voi avea o nunta cu 80-100 de invitati. Eu as fi foarte multumita cu DJ, dar si ideea de formatie imi face cu ochiul pentru parinti si rude mai in varsta. Este posibila o combinatie de formatie+DJ? Adica formatia sa aiba un program melodii care sa se "impleteasca" cumva cu DJ-ul.

Ati mai auzit de astfel de nunti sau ar fi foarte incarcata?

Va multumesc!

Inregistrat
    20.03.2016

La doua dintre nuntile la care am fost anul trecut am vazut combinatia de dj+artisti cunoscuti de muzica populara pentru a impaca si invitatii mai in varsta (Maria Dragomiroiu si Irina Loghin), insa cred ca se merita doar daca iti place mult un anume artist si vrei sa il ai la nunta pentru ca din ce am inteles preturile nu sunt deloc mici, 2000 de euro in cazurile mentionate de mine.

Si eu sunt in dilema cu muzica, inclin putin balanta catre un dj pentru ca poate pune orice gen de muzica ceea ce o formatie nu prea cred ca poate sa cante. In plus cheltuielile cu un dj sunt mai mici decat cu o formatie.
    Momentan trebuie sa ma hotarasc la restaurant, am cateva variante insa parca as mai vrea sa vad si altele...

Eu zic DJ.
    Free your mind!

Pagina 116 din 116 PrimulPrimul ... 1666106114115116

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us