Rezultatele sondajului: Ce ati alege pentru nunta voastra?

Voturi
780. Nu poți vota în acest sondaj
  • DJ

385 49,36%
  • Formatie

395 50,64%
Pagina 3 din 116 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 927

Subiect: Nunta cu DJ sau formatie? Ce preferati si de ce?

anonymous Guest

Implicit Re: Muzica la nunta, calculator sau formatie ?

eu la nunta am avut calculator cu un DJ super, care a stiut sa imi antreneze invitatii la dans.

ov3rk Guest

Corrine,vreau si eu numarul formatiei,te rog [email protected],multumesc anticipat!

ov3rk Guest

Inregistrat
    07.02.2005

Salut.Noi am ales dj pentru ca mi se pare cam riscant daca nu cunosti bine formatia.Stii cum e,chiar daca ei interpreteaza melodii din repetoriul international,daca nu sunt foarte buni si falseaza lumea va sesiza,pentru ca vorbim de melodii arhicunoscute si toata lumea stie cum ar trebui sa sune.Pe dj am sa il rog sa antreneze lumea,adica sa intervina prezentand momentele cheie(primul dans,furatul miresei,eventual ceva dedicatii,etc).Este dj profesionist si cred ca se va descurca.Si pe langa asta ai toate stilurile de muzica la distanta de un "dublu click".
    POZE NUNTA NOASTRA:
    http://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/

CARINA,IUBITA MEA!

Inregistrat
    07.02.2005

eu am incercat sa impac si capra si varza. Asa ca am ales si un dj si formatie. De fapt dj are si formatie. Am discutat cu el si i-am spus sa faca in asa fel incat sa multumeasca pe toata lumea cu ricul ca voi muri ascultand manele in noaptea nuntii. Dar ce sa fac daca am prieteni si cunoastinde din mai multe "case".