Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103
Rezultate de la 817 la 822 din 822

Subiect: Solar, mare, autobronzant sau piele alba

Inregistrat
    05.10.2010

Implicit Re: Solar, mare, autobronzant sau piele alba

Nociv sau nu, si solarul si soarele intr-un final au pro si contra asa ca putin din fiecare nu strica.

Inregistrat
    05.10.2012

Citat Postat de ama82 Vezi mesajul
    Nociv sau nu, si solarul si soarele intr-un final au pro si contra asa ca putin din fiecare nu strica.
    La solar daca mergi doar pentru a avea o piele mai inchisa la nunta este in regula , la soare cand mergi vara este bine sa iei creme de protectie si evident sa eviti orele de stat la plaja. Pana la urma..amandoua sunt riscante insa pt 1 zi sa arati bine...nu cred
    " In toate torturile de nunta, speranta este cel mai dulce ingredient" -Douglas Jerrold

Inregistrat
    05.10.2012

Ca sa vezi , ma intorc de la mare dupa ce am stat sa ma bronzez si ceva crema de protectie -nicidecum la orele criminale - si m-am intors cu niste pete mici albe pe maini de la soare sunt sigura
    " In toate torturile de nunta, speranta este cel mai dulce ingredient" -Douglas Jerrold

Inregistrat
    07.11.2012

Citat Postat de anaid.diana Vezi mesajul
    Ca sa vezi , ma intorc de la mare dupa ce am stat sa ma bronzez si ceva crema de protectie -nicidecum la orele criminale - si m-am intors cu niste pete mici albe pe maini de la soare sunt sigura
    eu dupa 30 de ani nu am mai stat la soare si la solar nu am fost niciodata
    si eu tot de la soare am pe gamba o pata mica alba de vreo 5 ani si asa o sa ramana mereu, am fost la dermatolog si e decolorarea pielii de la soare.
    nu vreau imbatranirea tenului asa ca adios pt mine soarele...ma multumesc cu cat ma prinde pe strada
    Viața este ceea ce aș fi fost, de nu m-ar fi robit ispita nimicului.

Inregistrat
    23.09.2014

O piele bronzata merge intotdeauna perfect in contrast cu albul rochiei de mireasa.
    Eu in pragul nuntii am fost la solar deoarece la soare imi era teama sa nu ma ard prea tare astfel incat sa ma cojesc. La solar nu este puterea atat de mare ca a soarelui si este si mai putin periculos pentru piele.
    Ca si recomandare...eu merg la un salon pe la Obor ii spune Violet Studio sau ceva de genul.

este alegerea ta, iar dc natural te simti frumoasa ramai asa

Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us