Pagina 3 din 98 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 778

Subiect: Manusile

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Sau mie mi se par penale si alea care nu sunt manusi, dar se prind de degetul mijlociu LOOOOL. A avut vara-mea din alea la nunta ei si ce m-am mai distrat. Poate sa arate tot felul de semne mai bine hahahhaa.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    Sau mie mi se par penale si alea care nu sunt manusi, dar se prind de degetul mijlociu LOOOOL. A avut vara-mea din alea la nunta ei si ce m-am mai distrat. Poate sa arate tot felul de semne mai bine hahahhaa.
    Esti mortala!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Sau mi se mai par penale "arcadele" de flori de la cununia civila LOL, stii cand sunt mirii pe trepte si invitatii le tin flori deasupra capului. Nu vreau obiceiul asta nici taiata LOL.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    Sau mi se mai par penale "arcadele" de flori de la cununia civila LOL, stii cand sunt mirii pe trepte si invitatii le tin flori deasupra capului. Nu vreau obiceiul asta nici taiata LOL.
    O sa iti fie greu sa nu il ai, decat daca anunti fiecare invitat ca nu vrei asta. Pentru ca altfel sigur se gasesc cativa care sa il puna in practica.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

O pun pe mama sa adune florile de la toata lumea, ca sa nu mai aiba cu ce l pune in practica Hahahahaa! Referitor la tiare, daca e musai sa aveti, am vazut alaltaieri unele destul de discrete, dar swarowski. Auzi, dar tu ce culoare de orhidee porti?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    O pun pe mama sa adune florile de la toata lumea, ca sa nu mai aiba cu ce l pune in practica Hahahahaa! Referitor la tiare, daca e musai sa aveti, am vazut alaltaieri unele destul de discrete, dar swarowski. Auzi, dar tu ce culoare de orhidee porti?
    Albe. Totul va fi pe orhidee albe (si floarea miresei la buchetul meu si la lumanari) mai putin buchetul nasei (orhidee vernil cu floarea miresei) si cocardele pentru toti invitatii (vor fi flori naturale albe dar nu orhidee).

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Mie imi plac si orhideele verzi. Albe sunt mai potrivite pt o mireasa totusi. Ce naiba e floarea miresei? Tot timpul am auzit de ea, dar habar n-am.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    Mie imi plac si orhideele verzi. Albe sunt mai potrivite pt o mireasa totusi. Ce naiba e floarea miresei? Tot timpul am auzit de ea, dar habar n-am.
    E o floare micuta alba care merge langa aproape orice floare. Mie imi place foarte mult.

Pagina 3 din 98 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us