Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 85 din 85

Subiect: Cofetaria Casa Kraus

Implicit Re: Cofetaria Casa Kraus

Acesta a fost tortul nostru. Mousse de mere verzi cu mere caramelizate si mousse de praline cu nuci caramelizate. Divin. Trandafirii i-am dus noi, desi nu i-am regasit chiar pe toti pe tort :P
    Un singur dubiu am. Cand am dat comanda, am cerut sa fie in jur de 10 kg, iar cand ni l-au aus ne-au spus ca are 1 kg in plus fata de ce stiam si ca se poate cantari daca se poate. Binenteles ca numai de cantarit tort nu aveam chef si am zis ok si nu m-am mai gandit. Insa spunandu-i sotului faza, el mi-a zis ca nu e prima data cand procedeaza asa, la 2 nunti ale unor prieteni la fel au zis. Cat o fi cantarit....numai ei stiu. Ideea e ca ramai cu un semn de intrebare auzind ca nu se intampla prima data, la ambele nunti tot cu 1 kg le-a zis ca e mai mult. Coincidenta naibii....
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    04.07.2011

Citat Postat de marilu Vezi mesajul
    Am revenit cu poze....acest tort a avut 15 kg,iar compozitia a fost mousse de ciocolata alba, cu fructe de padure si cafea...
    Buna. Vroiam sa stiu pt cate persoane a fost tortul respectiv? Am vazut ca ai comandat de 15 kg. Noi vom avea cam 200 de invitati

Inregistrat
    15.10.2012

Sunt super torturile de la ei atat estetic cat si la gust.Recomand cu placere .

Inregistrat
    27.01.2013

Credeti ca pot sa faca acele "cupcakes" cu mai multe culori?

Sunt chiar buni ! Vi recomand cu incredere !

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us