Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 132

Subiect: Agentii de nunta din Bacau

Inregistrat
    22.01.2007

Post Agentii de nunta din Bacau

STIE CINEVA IN BACAU O FIRMA SAU PERSOANA FIZICA SA FACA ARANJAMENTUL UNEI SALI:BALOANE SI HUSE?

Inregistrat
    15.10.2006

Implicit Re: Aranjament Sala

Citat Postat de simona_ramona Vezi mesajul
    STIE CINEVA IN BACAU O FIRMA SAU PERSOANA FIZICA SA FACA ARANJAMENTUL UNEI SALI:BALOANE SI HUSE?
    vezi ca e trag wkd-ul asta ..............sigur ai sa gasesti acolo!!!!!!!!

Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de Bondocica Vezi mesajul
    sunt foarte multe firme, daca vrei iti dau eu niste numere ca am fost la targ...spune-mi si iti trimit mesaj privat
    era o firma cum intri in dreapta unde nu am gasit pe nimeni sa-mi dea o carte de vizita si nu am retinut cum se numeste , atat am vazut ca lucreaza cu general catering. daca ma poti ajuta sa-mi spui cum se numeste???

Inregistrat
    11.03.2007

Daca vorbesti de firma de pe dreapta chiar de la intrare, sa stii ca au preturile putin cam piperate... firma se numeste "decorativ" si am inteles de la o tipa care s-a casatorit anul trecut si a apelat la ei, ca le-au aratat un anumit gen de huse si la nunta s-au trezit cu alt gen de hise, normal.. mai uratele...

Inregistrat
    11.03.2007

Ce sa zic eu m-am hotarat sa lucrez cu ei. Anul trecut a avut nunta sora mea si a lucrat cu ei si totul a fost super. Eu am mai cerut si alte oferte pana m-am hotarat la ei si nu m-au convins. Pretul este bun, doar daca vrei flori naturale pe toate mesele te duci sus de tot, eu am ales varianta cu lumanari pe masa, la sora mea a fost cu baloane, dar mie nu-mi mai plac.

Inregistrat
    11.03.2007

Pretul buchetelor pentru mese incep de la 300.000 , mie mi-au placut unele dar costau 800.000 ori 10-15 mese plus masa noastra la care treb un buchet mai mare ajunge undeva la 7-8 mil in plus. Ar fi frumos dar scump. Mi-a zis ca pot veni cu florile mele asa ca am fost la Piata sud la o florareasa si am cerut preturi si mi-a dat intre 200-300.000 pe buchet dar tb noi sa-l ducem la restaurant. E cam complicat. Am luat doar buchetul pentru masa noastra de la firma de decoratiuni pe care au zis ca-l fac cu ventuza sa-l punem si pe masina. De aia zic ca mie mi s-au parut seriosi, dar sa vedem ce va iesi pana la urma... am emotii

Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de Andreia Vezi mesajul
    Daca vorbesti de firma de pe dreapta chiar de la intrare, sa stii ca au preturile putin cam piperate... firma se numeste "decorativ" si am inteles de la o tipa care s-a casatorit anul trecut si a apelat la ei, ca le-au aratat un anumit gen de huse si la nunta s-au trezit cu alt gen de hise, normal.. mai uratele...
    cred ca despre ei este vorba...aveau niste huse maronii cu funditze crem/auriu...si un suport urias din fier forjat in forma de semiluna...arata super ; m-am uitat insa si pe site si am fost dezamagita...

Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de alinautas Vezi mesajul
    Pretul buchetelor pentru mese incep de la 300.000 , mie mi-au placut unele dar costau 800.000 ori 10-15 mese plus masa noastra la care treb un buchet mai mare ajunge undeva la 7-8 mil in plus. Ar fi frumos dar scump. Mi-a zis ca pot veni cu florile mele asa ca am fost la Piata sud la o florareasa si am cerut preturi si mi-a dat intre 200-300.000 pe buchet dar tb noi sa-l ducem la restaurant. E cam complicat. Am luat doar buchetul pentru masa noastra de la firma de decoratiuni pe care au zis ca-l fac cu ventuza sa-l punem si pe masina. De aia zic ca mie mi s-au parut seriosi, dar sa vedem ce va iesi pana la urma... am emotii
    spune-mi si mie te rog cum era un aranjament la 800 mii... asa sa-mi fac o idee! era din acela in vaza inalta ? sau cam cati trandafiri/crini continea? stii cumva daca au sfesnice din acelea inalte din fier forjat pentru mese care sa poata fi ornate cu flori???

Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us