Pagina 3 din 101 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 806

Subiect: Restaurante Botosani

Inregistrat
    04.03.2007

Implicit Re: este vreo miresica din botosani?

buna olyvica...pai ce sa spun din cate stiu se renoveaza miorita si probabil ca va arata mai bine la anul fata de cum arata acum....impresii de la o nunta la miorita...am ramas placut impresionata ca a fost mancare din abundenta ...ei in meniu iti baga 4 feluri de mancare si e relativ ieftinutz meniul.....si la mine a fost cam singura nunta la care am fost si au fost 4 feluri...adika sa aiba omul de unde alege....ca de ex.cum sunt eu.....nu-mi place nici pestele si sarmale rar rar........intelegi tu ce vreau eu sa zik...si cu siguranta ca mai sunt si altii ca mine....deciii...eu o sa am la sala din fata la anul in iulie......iti urez spor la pregatiri si nu ezita sa ma intrebi ceva daca ai nelamuriri ca te ajut cu mare placere

Inregistrat
    09.08.2007

Implicit Re: Este vreo miresica din botosani?

Hannyy, avem nunta la acelasi restaurant, dar eu am a doua zi dupa tine. Si tu ai ales piscina?

Inregistrat
    28.08.2007

Buna fetelor
    Cellika, poti sa-mi spui, te rog, cati invitati te astepti sa ai?
    Eu am rezervat tot restaurantul Europa pentru 1 Martie si am emotii in ceea ce priveste spatiul..
    Ai ajuns la floraria Iza sa intrebi detalii despre contract?
    Multumesc

Inregistrat
    04.03.2007

Citat Postat de dannette Vezi mesajul
    Buna fetelor
    Cellika, poti sa-mi spui, te rog, cati invitati te astepti sa ai?
    Eu am rezervat tot restaurantul Europa pentru 1 Martie si am emotii in ceea ce priveste spatiul..
    Ai ajuns la floraria Iza sa intrebi detalii despre contract?
    Multumesc

pai ma astept sa am in jur de 200...si sper sa incapa cel putin asa m-au asigurat patronii restaurantului....si la florarie nu am reusit sa ajung ptr.ca n-am mai fost in Botosani...

Citat Postat de sim2126 Vezi mesajul
    Hannyy, avem nunta la acelasi restaurant, dar eu am a doua zi dupa tine. Si tu ai ales piscina?

Dap sim, fara discutie piscina! Deci tu ai nunta dupa mine, adik pe 20 iulie , super tare.

Inregistrat
    28.08.2007

Citat Postat de cellika Vezi mesajul
    pai ma astept sa am in jur de 200...si sper sa incapa cel putin asa m-au asigurat patronii restaurantului....si la florarie nu am reusit sa ajung ptr.ca n-am mai fost in Botosani...
    Si mie mi-au zis ca incap 180-200 de persoane.
    Dar am fost intr-o sambata pe la ei cand aranjau pt o alta nunta de 160 de persoane si mi s-a parut deja la limita ca nr de scaune...
    Sa speram ca stiu ei cum sa aranjeze in caz de mai multi invitati. Totodata un coleg de-al meu a avut nunta tot acolo si i-au incaput 220 de persoane (inghesuite bineinteles).
    Asta e de acu...ar trebui sa incep sa ma gandesc sa mai tai si altceva de pe le lita ca mai sunt numai vreo 2 luni

Inregistrat
    04.03.2007

Citat Postat de dannette Vezi mesajul
    Si mie mi-au zis ca incap 180-200 de persoane.
    Dar am fost intr-o sambata pe la ei cand aranjau pt o alta nunta de 160 de persoane si mi s-a parut deja la limita ca nr de scaune...
    Sa speram ca stiu ei cum sa aranjeze in caz de mai multi invitati. Totodata un coleg de-al meu a avut nunta tot acolo si i-au incaput 220 de persoane (inghesuite bineinteles).
    Asta e de acu...ar trebui sa incep sa ma gandesc sa mai tai si altceva de pe le lita ca mai sunt numai vreo 2 luni

dannette si eu am fost foarte dezaagita din acest punct de vedere cand am fost in botosani dupa inchiriatul salii...pentru ca pe listele facute de noi +parinti si nasi am avea in jur de 450 invitati....acuma bineinteles ca din 450 invitati nu veneau toti dar 300-350 tot veneau...si unde dumnezeu sa ii bagi pentru ca nu este sala cu o capacitate atat de mare in Botosani..decat la agafton dar este foarte urat acolo si mai bine nu....apropo ai fost cumva sa asculti formatiile?stii despre ce e vba?si cat costa??pt.ca stiu ca nu avem voie sa aducem altceva...o alta formatie

Inregistrat
    28.08.2007

Citat Postat de cellika Vezi mesajul
    dannette si eu am fost foarte dezaagita din acest punct de vedere cand am fost in botosani dupa inchiriatul salii...pentru ca pe listele facute de noi +parinti si nasi am avea in jur de 450 invitati....acuma bineinteles ca din 450 invitati nu veneau toti dar 300-350 tot veneau...si unde dumnezeu sa ii bagi pentru ca nu este sala cu o capacitate atat de mare in Botosani..decat la agafton dar este foarte urat acolo si mai bine nu....apropo ai fost cumva sa asculti formatiile?stii despre ce e vba?si cat costa??pt.ca stiu ca nu avem voie sa aducem altceva...o alta formatie
    Da..cunosc problema salilor...
    Urmatoarea mea alternativa era tot Agaftonul si am renuntat la ea din motive de estetica.
    Poate daca o alegeam nu mai aveam acu ganduri negre daca imi incap sau nu invitatii..In schimb sigur aveam cosmaruri cum sa fac sa maschez aspectul ala de cantina... ca sa nu mai zic in ce hal arata baile... Plus ca acolo trebuie sa te ocupi tu sa cauti bucatar etc...

Eu am facut contract cu o formatie din Iasi. I-am mai auzit la 2 nunti la care am fost si mi-au placut mult. Is ceva mai scumpi (40mil) dar eu zic ca merita...
    Si mie initial mi-a zis patronul ca nu accepta formatie din afara dar cand i-am zis ca stiu cazuri in care a acceptat l-am convins...

Pagina 3 din 101 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us