Pagina 1 din 101 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 806

Subiect: Restaurante Botosani

Implicit Restaurante Botosani

buna miresici din botosani!o intrebare pentru voi ...ce stiti de restaurantul belvedere....eu stiu cate ceva...dar sa stiu la ce sa ma astept.......va multumesc!a.....eu ma casatoresc pe 29 septembrie 2007....si inca ceva la biserica de pe unirii...cam ce preturi practica (ca eu am auzit niste preturi astronomice)?va multumesc!

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: este vreo miresica din botosani?

Citat Postat de alina_haluca Vezi mesajul

buna miresici din botosani!o intrebare pentru voi ...ce stiti de restaurantul belvedere....eu stiu cate ceva...dar sa stiu la ce sa ma astept.......va multumesc!a.....eu ma casatoresc pe 29 septembrie 2007....si inca ceva la biserica de pe unirii...cam ce preturi practica (ca eu am auzit niste preturi astronomice)?va multumesc!
    vara trecuta (2006) s-a casatorit o prietena si stiu ca i-a cerut ceva bani...nu stiu cat exact dar nu putin oricum si i-au pus sa aduca zahar, ulei, si de astea plus 100 de lumanari in ambele zile... ca au fost de 2 ori (nush exact pt ce, poate voi stiti mai bine)

Smile Re: este vreo miresica din botosani?

Citat Postat de aryanna Vezi mesajul
    vara trecuta (2006) s-a casatorit o prietena si stiu ca i-a cerut ceva bani...nu stiu cat exact dar nu putin oricum si i-au pus sa aduca zahar, ulei, si de astea plus 100 de lumanari in ambele zile... ca au fost de 2 ori (nush exact pt ce, poate voi stiti mai bine)
    iti multumesc!

Inregistrat
    04.03.2007

Buna fetelor!Eu nu sunt din Botosani dar voi avea nunta in Botosani la anul...recomandati-mi va rog ce restaurant ati lua voi ptr 250-300 persoane?Ca eu am fost in Bt si nu am gasit nicaieri sa incapa atata lume fara sa fie despartite salile...sugerati-mi ceva ptr ca saptamana viitoare mergem sa inchiriem sala si nu stiu ce sa aleg..Cred ca intre Europa si Miorita...Voi ce sfat imi dati?

Inregistrat
    04.03.2007

Implicit Parere Restaurante Botosani

Ce parere aveti voi de restaurantele din Botosani..mie in afara de Belvedere nu mi-a suras mai nimic...dar problema la nunta noastra e ca avem cam multi invitati in jur de 350....deci ne trebuie o sala de minim 250 persoane...si in Botosani nu este...ce ar fi de facut?ce imi sugerati?Cele mai mari sunt Europa si Miorita...Stitzi vreo firma de decoratiuni in Botosani care sa aduga ceva ptr invelit peretii si covoare de pus pe jos?ca nu imi place asta la restaurant Miorita...nu-mi place cum arata pe jos si nici marginile alea din lemn...de pe vremuri ...mi se pare urat...Ce sugestii aveti dragilor?astept parerile voastre.

Inregistrat
    27.03.2007

Implicit Re: Parere Restaurante Botosani

Buna...

Am fost la Miorita la o nunta acum 2 ani si mi s-a parut foarte mic locul pentru dans..mesele aranjate in linie...mancarea nu prea stralucita, reincalzita si banuiesc ca vei inchiria ambele sali ceea ce nu stiu cate e de bine sa iti imparti invitatii. La fel si Rapsodia...stiu pe cineva care a avut toate salile inchiriate acolo...dar tot aiurea mi se pare.

Nu stiu unde ar incapea 350 pers...poate la Agafton? E destul de mare...incearca sa vezi..o alta idee ar fi sa faci intr-un cort, dar cred ca te va costa mai mult.

Alte detalii nu stiu sa iti dau pentru ca nu mai locuiesc de mult timp in Botosani, dar cu siguranta ca sunt si firme pentru decoratiuni.

Bafta!

Inregistrat
    27.03.2007

Implicit Re: Parere Restaurante Botosani

Am uitat sa iti spun de Belverede...au fost parintii mei la o nunta si povestea mama mirelui ca a adus foarte multe fructe si s-au pus pe masa 50% din ele. Altcineva care a fost a spus ca toata noaptea a murit de sete ca nici apa nu i-au adus chelnerii, cica ar fi foarte nesimtiti...nici nu te lasa sa termini bine mancarea din farfurie si ti-o iau, sa mai comanzi ceva de baut..nici vorba. Asa ca probabil iti mai trebuie si pe cineva sa ii puna la treaba...

Inregistrat
    04.03.2007

buna Miresici si eu sunt din botosani ,am nunta pe 22 iulie 2007 la magazinul Botosani....va urez ''casa de piatra"

Unde este Magazinul Botosani?si cate persoane incap akolo?

Pagina 1 din 101 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us