Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Coafura si machiaj in Judetul Caras Severin

Inregistrat
    05.06.2008

Post Coafura si machiaj in Judetul Caras Severin

sunt foarte curioasa miresici carashence,unde va aranjati,sau cine va aranjeaja? am multe prietene in resita si caransebes care vin periodic in tm la salon.poate ma lamuriti.pupici

Inregistrat
    01.11.2007

Implicit Re: coafura si make-up

Eu m-am coafat la Dana, are salonul Lore(dana) si a fost exact asa cum am dorit (ea are grija de parul meu de vreo 4 ani in coace) si tot la ea s-au facut si nasele.
    De machiat, la Alina de la Salonul de la Romarta (nu stiu exact cum se cheama) si a fost super ok

Inregistrat
    28.02.2008

fetelor, stiti careva un salon bun in caransebes unde sa-mi fac coafura de miresica?

Inregistrat
    23.04.2009

Dragi miresici carasene,

Eu sunt din Bucuresti si urmeaza sa ma casatoresc in Resita unde nu cunosc nicio coafeza, machioza. Imi puteti recomanda pe cineva care ma poate aranja duminica? Nunta va avea loc pe 4 oct.
    Sper sa-mi raspunda si mie cineva .

Multumesc mult!

Inregistrat
    13.01.2010

Fetele ce parere aveti de salonul Valentina din Resita? La preturi sunt OK, dar nu asta conteaza. Stie cineva ceva de calitatea serviciilor??? Nu stiu incotro sa ma orientez ca vreau sa iasa treaba perfect.

Inregistrat
    08.02.2013

Implicit Formatia Brevis

As vrea sa chem formatia Brevis la nunta mea, dar nu stiu cum sa dau de ea. Ma puteti ajuta cu un numar de telefon si un pret estimativ?

Inregistrat
    06.11.2012

Implicit Re: Formatia Brevis

Citat Postat de house Vezi mesajul
    As vrea sa chem formatia Brevis la nunta mea, dar nu stiu cum sa dau de ea. Ma puteti ajuta cu un numar de telefon si un pret estimativ?
    Imi pare rau dar nu am auzit de ei!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us