Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 94

Subiect: Royal - Urziceni

Inregistrat
    09.11.2007

Implicit Royal - Urziceni

a facut kreva nunta aici..astept si yo pareri, concluzii....mersi

Inregistrat
    20.08.2007

Implicit Re: Restaurantul "Royal"- Urziceni

Citat Postat de just_alinutzaa Vezi mesajul
    a facut kreva nunta aici..astept si yo pareri, concluzii....mersi

Buna,
    Nasii mei au avut anul trecut nunta la Royal si a fost o nunta de povesti...
    Servirea a fost ok, iar salonul arata f bine. Am mai fost si la un botez si nu mi s-a schimbat parerea...nu cred ca e cazul sa ai vreo temere in privinta restaurantului..
    Sotul meu este din Urziceni si ne-am gandit la un moment dat sa facem nunta acolo, dar ne-a trecut repede, tinand cont ca stam in Bucuresti si majoritatea prietenilor sunt aici...
    Sa ai o nunta de povesti

Smile Re: Restaurantul "Royal"- Urziceni

Buna,

Eu am nunta la Royal in octombrie anul acesta si sper sa iasa bine, restaurantul arata foarte bine si mancarea este foarte buna. Mai am multe lucruri de pus la punct, dar mai am putin timp... Puteti sa-mi recomandati o cofetarie din Urziceni unde se pot face torturi de nunta(sa arate si bine si sa fie si gustoase).
    Astept si alte pareri in legatura cu restaurantul "Royal".

Inregistrat
    09.11.2007

Implicit Re: Ialomita/Calarasi

buna fetele, eu sunt din bucuresti dar fac nunta in urziceni la royal.....

Inregistrat
    09.11.2007

am fost si eu la o nunta la royal...si mi-a placut super mult..oricum aici am visat d mik sa-mi fac nunta...si abia astept!!!
    imi pare rau dar nu stiu cat d bune sunt prajiturile/torturile dar te poti duce la "mimi"..este cofetaria d lg C.E.C, si chiar lg ea este si un forneti!!

Buna,

Noi ne vom duce in jur de 1 Octombrie sa stabilim toate lucrurile legate de restaurant(meniuri, aranjamente...).Stiu ca un meniu pleaca de la 100 lei si ajunge la cat vrei...Singurul lucru pe care il putem aduce noi este bautura, dar vinul trebuie sa fie imbuteliat, nu ne da voie cu el varsat...cam asta e tot ce stiu despre restaurant..momentan.
    De unde iti cumperi toate accesoriile de nunta(te intreb pt ca nu sunt din urziceni)si poate gasesc ceva interesant pe acolo...

Inregistrat
    09.11.2007

mersi pt detalii...si te mai astept si dupa 1 octombrie cu altele....eu auzisem k vinul ti-l dau ei si k restul bauturii trb s-o iei tu...accesoriile m-i le voi lua de aici din bucuresti..acolo nu prea gasesti nimik interesant!!!pup
    ps:nici eu nu's din urziceni
    ti-ai "rezervat"ora la biserica???

Da, am facut rezervarea prin luna Iunie si la biserica si la primarie...(la ora aceea nu era inca nimeni programat pt luna octombrie ). In legatura cu vinul nu stiu ce sa zic, noua asa ne-au zis ca putem aduce vinul cu conditia sa fie imbuteliat.

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us