Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 236

Subiect: Cadou de la primarie

Implicit Re: pt cele care sunt deja cu actele facute

Citat Postat de Joliutza Vezi mesajul
    Hai ca va zic eu cum sta treaba cu cei 200 Eur........noi am primit in posta instiintare zilele trecute, deci la 2 luni si putin de la nunta. Ne-am dus la casieria de pe Ecaterina Varga si acolo....surpriza: nu au bani! Nici macar pentru tinerii care s-au casatorit la date anterioare zilei de 31 Mai, cand am avut noi nunta. Ne-a zis tipa de acolo ca sa revenim prin Septembrie, ca banii sigur ii luam...nu se pierd, chiar daca trec cele 30 zile asa cum scrie in instiintare. Banii stau la ei 3 ani, asa ni s-a spus. Asa ca ma duc iar prin Septembrie.
    La fel am patit si noi anul trecut.Am primit instiintare dar nu au avut bani.Banii i-am luat cam dupa 2 luni si nu am intampinat nici o problema cand i-am ridicat.

Inregistrat
    24.06.2008

fetelor a-ti avut ghinion,la noi dupa 2 luni s-au ridicat banii fara probleme

buna, sunt si eu casatorita de curand , am fost la omo acum 2 saptamni si ceva si m-am programat pentru cadoul de al mazare si mia zis in 10 zile, dar nu ma primit nici un semn, ce sa fac? sai sun? sa ma duc la ei sa le ridic eu,incat timp vin, cine ma poate ajuta ms

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de taniusca83 Vezi mesajul
    buna, sunt si eu casatorita de curand , am fost la omo acum 2 saptamni si ceva si m-am programat pentru cadoul de al mazare si mia zis in 10 zile, dar nu ma primit nici un semn, ce sa fac? sai sun? sa ma duc la ei sa le ridic eu,incat timp vin, cine ma poate ajuta ms

Eu zic sa mai astepti. Gandeste-te ca in perioada asta probabil au multe cadouri de dus (odata cu vara s-au inmultit si nuntile) si poate nu fac fata. Sau da-le un telefon, nu are ce sa strice.

Inregistrat
    29.05.2007

Citat Postat de Joliutza Vezi mesajul
    Hai ca va zic eu cum sta treaba cu cei 200 Eur........noi am primit in posta instiintare zilele trecute, deci la 2 luni si putin de la nunta. Ne-am dus la casieria de pe Ecaterina Varga si acolo....surpriza: nu au bani! Nici macar pentru tinerii care s-au casatorit la date anterioare zilei de 31 Mai, cand am avut noi nunta. Ne-a zis tipa de acolo ca sa revenim prin Septembrie, ca banii sigur ii luam...nu se pierd, chiar daca trec cele 30 zile asa cum scrie in instiintare. Banii stau la ei 3 ani, asa ni s-a spus. Asa ca ma duc iar prin Septembrie.
    pai si noua la fel zis sa mergem pe la inceputul lui septembrie sa ii ridicam dar avem citatia eliberata cu data de 26 iulie si cand am fost sapt asta luni iar la ei miau zis ca se dau banii pt citatiile eliberate in iunie ,deci tu joliutza ar trebui sa mergi sa ii ei ca teai casatorit in mai.

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de iulya1505 Vezi mesajul
    pai si noua la fel zis sa mergem pe la inceputul lui septembrie sa ii ridicam dar avem citatia eliberata cu data de 26 iulie si cand am fost sapt asta luni iar la ei miau zis ca se dau banii pt citatiile eliberate in iunie ,deci tu joliutza ar trebui sa mergi sa ii ei ca teai casatorit in mai.
    A noastra are data 29 iulie...deci dupa voi.

Ms oricum pt info.
    In Septembrie ma duc sa ii iau.

Inregistrat
    21.08.2008

de ce in alte orase nu sunt la fel de ''draguti'' cu tinerii casatoriti?

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de verra3 Vezi mesajul
    de ce in alte orase nu sunt la fel de ''draguti'' cu tinerii casatoriti?
    Ajutorul de 200 Eur este valabil in toata tara.
    Doar in Cta se dau cadourile acelea electrocasnice.

Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us