Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940
Rezultate de la 313 la 316 din 316

Subiect: Servirea invitatilor la Starea Civila

Inregistrat
    10.03.2014

Implicit Re: Servirea invitatilor la Starea Civila

Nu! Gasesti inclusiv in Auchan, vinuri spumante fara alcool, pt adulti! Preturi: 14-42 lei. Denumiri: Light live, Bonne Nouvelle. Pe etichete scrie fara alcool.
    Succes!

[QUOTE=roxxana_s;5057007]
    Citat Postat de lorelay_k Vezi mesajul
    Lasi paharele de sampanie si iei sampanie fara alcool![/QUOTESampanie fara alcool?Din aceea pt copii?

Inregistrat
    28.09.2014

[QUOTE=lorelay_k;5057016]Nu! Gasesti inclusiv in Auchan, vinuri spumante fara alcool, pt adulti! Preturi: 14-42 lei. Denumiri: Light live, Bonne Nouvelle. Pe etichete scrie fara alcool.
    Succes!

Multumesc mult.

Inregistrat
    28.09.2014

M-am hotarat sa nu mai iau si prajituri la cununia civila.O sa se serveasca prajituri la mine si la iubi acasa cand vin nuntasii,nasii.Si la civila voi lua doar bomboane de cioco si sampanie.Eu zic ca e ok.Voi luati si prajituri si bomboane la civila?

Inregistrat
    10.03.2014

Eu iau doar platouri cu prajituri: mini tarte de fructe, mini eclere, mini savarine etc etc si sampanie

Citat Postat de roxxana_s Vezi mesajul
    M-am hotarat sa nu mai iau si prajituri la cununia civila.O sa se serveasca prajituri la mine si la iubi acasa cand vin nuntasii,nasii.Si la civila voi lua doar bomboane de cioco si sampanie.Eu zic ca e ok.Voi luati si prajituri si bomboane la civila?

Pagina 40 din 40 PrimulPrimul ... 30383940

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us