Pagina 2 din 28 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 217

Subiect: Vestimentatia pentru mire in Iasi

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Costum de mire la comanda in iasi???

Citat Postat de nadiai Vezi mesajul
    si pe mine ma intereseaza.. cred ca pe lapusneanu sunt..o sa merg ca e aproape de munca sa vad ..si niste preturi..
    da , sunt pe lapusneanu, noi am fost in ianuarie si atunci ne-au zis ca sunt la 600lei parca.

Inregistrat
    11.01.2007

Implicit Re: Costum de mire la comanda in iasi???

Citat Postat de madalinabul Vezi mesajul
    da , sunt pe lapusneanu, noi am fost in ianuarie si atunci ne-au zis ca sunt la 600lei parca.

e un pret rezonabil.......dar cine mai merge sa imi zica si mie mai sigur

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de nerromiha Vezi mesajul
    e un pret rezonabil.......dar cine mai merge sa imi zica si mie mai sigur
    Chiar e un pret mai mult decat rezonabil! Baiatul meu la targ a vazut la Alb si Negru un costum care i-a placut mult... 30 mil. Vai de capul nostru!!!!! Bineinteles ca si-a luat gandul de la el.

Inregistrat
    11.01.2007

Citat Postat de alibd Vezi mesajul
    Chiar e un pret mai mult decat rezonabil! Baiatul meu la targ a vazut la Alb si Negru un costum care i-a placut mult... 30 mil. Vai de capul nostru!!!!! Bineinteles ca si-a luat gandul de la el.

imi cam imaginez cum i-a plecat gandul de la el.....si al meu a vazut nu stiu unde un costum super fain....dar la 26 mil.....asa ca.......)

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de nerromiha Vezi mesajul
    imi cam imaginez cum i-a plecat gandul de la el.....si al meu a vazut nu stiu unde un costum super fain....dar la 26 mil.....asa ca.......)
    Da, asta este... daca am avea finante mai multe... dar chiar si asa nu se merita pretul.

Inregistrat
    11.01.2007

Citat Postat de alibd Vezi mesajul
    Da, asta este... daca am avea finante mai multe... dar chiar si asa nu se merita pretul.

ei...s-ar merita daca ne-am putea permite....dar asa......si parca nici sa fac foame pana la nunta si dupa aia sa platesc rate vreo 5 ani nu vreau

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Costum de mire la comanda in iasi???

uby al meu si-a luat costumul de seara(negru) din mall de la k a r m a , si a dat 4 milioane, si este si oferta, pe langa costum i-a mai dat si o camasa si cravata la alegere, plus husa speciala pt costum.acum cautam costumul de cununie civila, il vrea crem si nu gasim nimic care sa il multumeasca, offfffffff barbatii astia, si mai spun ca noi suntem pretentioase!

Inregistrat
    13.02.2007

de la karma are si iubitul meu mai multe costume.. si chiar sunt foarte bune..nu mai pui ca pretul e mai mult decit acceptabil.
    Am fost acum vreo 2 zile pe aco aveau niste costume de matase .. mai "de ocazie" la vreo 500 ron.. insa viitorul meu sot nu a vrut sa probeze nici in ruptul capului...
    Mi-au placut tare mult deoarece haina era mai lunga un pic.

Pagina 2 din 28 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us