Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 72

Subiect: Cazare pentru rudele din provincie

Inregistrat
    20.02.2007

Post Cazare pentru rudele din provincie

in curand voi avea nunta .si cum nu sunt din cluj trebuie sa mi gasesc o pensiune sau un hotel acceptabil pentru a caza rudele si prietenii care doresc sa participe la eveniment.
    intamplarea face ca aproape peste tot preturile sunt foarte mari la cazare ,si nu as vrea cum s ar zice sa impun invitatiilor sa cinsteasca mai mult doar pentru faptul ca i am cazat intr un loc mai scump.as cauta o locatie draguta si convenabila in acest caz.voi ce propuneti?
    Bianka

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: unde ne cazam rudele din provincie?

Citat Postat de bianka Vezi mesajul
    in curand voi avea nunta .si cum nu sunt din cluj trebuie sa mi gasesc o pensiune sau un hotel acceptabil pentru a caza rudele si prietenii care doresc sa participe la eveniment.
    intamplarea face ca aproape peste tot preturile sunt foarte mari la cazare ,si nu as vrea cum s ar zice sa impun invitatiilor sa cinsteasca mai mult doar pentru faptul ca i am cazat intr un loc mai scump.as cauta o locatie draguta si convenabila in acest caz.voi ce propuneti?

Eu vroiam(dar n-a mai fost nevoie) sa inchiriez ap sau garsoniera in regim hotelier.Iesi m mai ieftin si poti caza si 2 fam intr-un ap-de 2 cam.

Inregistrat
    09.02.2007

Poate te ajuta Cinezzee cu info despre locul unde s-a cazat ea cand a venit anul trecut la cj.Era multumita de pret si conditii.Nu stiu insa ce capacitate are pensiunea.

prezent

era un hostel , si am sa caut datele despre el ca am nevoie anul asta din nou de el

anu trecut pe noapte un pat am platit 40 lei

e posibil anu acesta sa fie mai scump sau la fel , se afla pe strada potaisa in spate la piata cu statuia matei corvin
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de cinezee Vezi mesajul
    prezent

era un hostel , si am sa caut datele despre el ca am nevoie anul asta din nou de el

anu trecut pe noapte un pat am platit 40 lei

e posibil anu acesta sa fie mai scump sau la fel , se afla pe strada potaisa in spate la piata cu statuia matei corvin

hostel stiu ca este lg central undeva, dar nu-i de cazat rudele venite la nunta...Stau nu stiu cati in camere cu paturi surapuse, e cam aiurea....vin la nunta nu in excursie

eu doar am detailat , ce am gasit ca spusese Daniela de mine , normal ca nu ar merge regimul ala , dar tot acel hostel are si camere , aveau alte preturi decat cele de la hoteluri
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    16.10.2006

Citat Postat de bianka Vezi mesajul
    Eu i-am cazat la o pensiune in Marasti si o camera cu pat matrimonial a costat 160 ron.

Inregistrat
    20.02.2007

m am gandit si la varianta de a inchiria in regim hotelier dar nu prea e convenabil ,ca se plateste fie pe persoana ,fie pe camera si spatiu e restrans,m am gandit apoi la o pensiune si la hostel (insa am auzit ca acolo chiar e nasol-si nu prea se cade sa duci nuntasii acolo) ,mai ramane pensiunea ....sa speram ca voi gasi ceva si rentabil si dragutz .
    Bianka

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us