Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 27

Subiect: Verighete in Sibiu

Implicit Re: Verighete in Sibiu

eu tocmai mi-am comandat pe m. viteazul colt cu iorga la o bijuterie, in aceeasi locatie cu firma velradu (cei cu centrale termice). abia astept!!
    a fost mult mai ieftin decat in centru, pe la firmele cu "renume"
    va recomand

Inregistrat
    23.02.2009

buna, nu sunt din sibiu, insa sambata vom veni in sibiu sa cautam verighete.
    Cine poate sa imi spuna niste adrese de magazine unde putem vedea si cumpara pe loc verighete. Nu ma intereseaza sa comand pt ca nu vreau sa mai fac un drum de sibiu. In plus noi vrem verighete simple, rotunde, de aur galben, fara model.

P.S: magazine in care aurul sa fie la un pret normal, nu pret umflat .

Va multumesc anticipat!

Inregistrat
    04.11.2009

Citat Postat de ioanamaria Vezi mesajul
    buna, nu sunt din sibiu, insa sambata vom veni in sibiu sa cautam verighete.
    Cine poate sa imi spuna niste adrese de magazine unde putem vedea si cumpara pe loc verighete. Nu ma intereseaza sa comand pt ca nu vreau sa mai fac un drum de sibiu. In plus noi vrem verighete simple, rotunde, de aur galben, fara model.

P.S: magazine in care aurul sa fie la un pret normal, nu pret umflat .

Va multumesc anticipat!
    eu am vazut verighete frumoase pe centru pe balcescu si in promenada mall... eu l-am luat de pe balcescu de langa agentia CFR.

Eu am venit weekend ul acesta acasa si sora mea m-a dus astazi prin majoritatea bijuteriilor din centru dar si la mall. Modelele pareau in anumite locuri identice, aveai de unde alege dar as vrea totusi ceva mai aparte. Stiti cumva daca mai sunt ateliere cu experienta cum erau pe vremuri prin centru?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de georgiana_albastroiu Vezi mesajul
    Eu am venit weekend ul acesta acasa si sora mea m-a dus astazi prin majoritatea bijuteriilor din centru dar si la mall. Modelele pareau in anumite locuri identice, aveai de unde alege dar as vrea totusi ceva mai aparte. Stiti cumva daca mai sunt ateliere cu experienta cum erau pe vremuri prin centru?
    Pe centru erau 2 ateliere acum vreo 3 ani, nu cred sa se fi desfiintat. Unul e chiar langa restaurantul "galery" (daca mai exista, n-am mai fost pe centru de 100 de ani) si unul tot pe partea dreapta, pe centru, intr-unul din ganguri, dar nu stiu exact care. Noi acolo le-am facut. Cred ca daca dai o tura pe centru si te uiti atent la intrarea in fiecare gang n-ai cum sa ratezi. Poate mai gasesti si altele.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de georgiana_albastroiu Vezi mesajul
    E unul pe Gheorghe Dima si inca unul in spate la telefoane pe centru (Karat sau cm se cheama).Fac acolo diferite modele cu materialul tau

Inregistrat
    28.02.2010

Buna, stiti cumva daca se poate da la schimb aur galben si verighetele sa le faca din aur alb??

merci!

Inregistrat
    04.11.2009

Citat Postat de Cassandra Vezi mesajul
    Buna, stiti cumva daca se poate da la schimb aur galben si verighetele sa le faca din aur alb??

merci!
    eu cred ca se poate, doar ca aurul galben ti-l va plati la un pret si cel alb il vei cumpara la alt pret...

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us