Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 27

Subiect: Verighete in Sibiu

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Re: Verighete in Sibiu

Fetelor niste preturi mai actualizate aveti? M-ar interesa atat aur alb cat si aur galben...

Inregistrat
    01.03.2010

Buna, chiar m-ar interesa si pe mine cat e gramul de aur in sibiu, la iasi e 130 ron. Anul trecut stiu ca si-au luat niste prieteni de la sibiu verighete si erau mai ieftine la sibiu.

Inregistrat
    12.02.2009

Buna,

Noi ne-am luat verighetele acum cateva luni cu 125 lei/gram aur galben 18 k.

Inregistrat
    12.03.2007

Fetelor, o intrebare... Ne-am facut verighetele si desi masura sunt convinsa ca au luat-o bine imi intra foarte greu si ma cam strange... Am pus si pe seama caldurii ca poate mi s-au umflat mie degetele, insa cred ca am facut o greseala ca nu le-am facut mai largi. Cand mi-a luat masura insa, masura imediat urmatoare imi trecea complet lejet si peste articulatie si am zis ca sa nu fie prea larga sa o pierd...
    Stiti cumva daca mai exista o sansa de largire un pic, pe la bijutierii din Sibiu? Au model din pacate, asta cred ca minimizeaza sansele, dar as incerca totusi...

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de Kristinne Vezi mesajul
    Fetelor, o intrebare... Ne-am facut verighetele si desi masura sunt convinsa ca au luat-o bine imi intra foarte greu si ma cam strange... Am pus si pe seama caldurii ca poate mi s-au umflat mie degetele, insa cred ca am facut o greseala ca nu le-am facut mai largi. Cand mi-a luat masura insa, masura imediat urmatoare imi trecea complet lejet si peste articulatie si am zis ca sa nu fie prea larga sa o pierd...
    Stiti cumva daca mai exista o sansa de largire un pic, pe la bijutierii din Sibiu? Au model din pacate, asta cred ca minimizeaza sansele, dar as incerca totusi...
    Pe centru sunt 2-3 ganguri pe dreapta in care sunt bijuterii, incearca pe-acolo.
    Eu as pune pe seama altei chestii, nu pe seama caldurii

Inregistrat
    09.05.2010

Citat Postat de butterfly09 Vezi mesajul
    Buna, chiar m-ar interesa si pe mine cat e gramul de aur in sibiu, la iasi e 130 ron. Anul trecut stiu ca si-au luat niste prieteni de la sibiu verighete si erau mai ieftine la sibiu.
    salut! Noi nr-am luat verghetele din Sibiu undeva pe centru in spate, de la Karat si parca a fost 130 de ron gramul, la cele comnandate si lucrate manual, singurul dezavantaj este ca nu le mai poti modifica, asta ne spunea doamna de acolo, Spor la cautari! A si un pret informativ , pentru verightele noastre am platit aproape 1200 de Ron,

Nunta noastra de vis : http://picasaweb.google.com/10420204.../NuntaNoastra#
    o luna de miere perfecta : http://picasaweb.google.com/10420204...aDeMierePalma#

M-am gandit bine si.......Vand rochia de mireasa!!!! http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=34240

Inregistrat
    28.02.2010

Salut,
    Am fost pe la magazine, nu sunt diferente de pret intre aurul galben si cel alb.

numai bine.

Inregistrat
    12.03.2007

Citat Postat de laura81 Vezi mesajul
    Pe centru sunt 2-3 ganguri pe dreapta in care sunt bijuterii, incearca pe-acolo.
    Eu as pune pe seama altei chestii, nu pe seama caldurii
    Am fost la Karat si din nefericire nu se poate face nimic. Teoretic intelesesem ca si daca sunt facute manual ar fi o sansa sa le puna pe un inel si sa le largeasca un pic. Insa problema la noi e ca sunt si din aur galben si alb, si avand duritati diferite nu se largesc la fel si nu se poate aplica metoda. Na, daca nu mi se desumfla mainile parca vad ca iar fac ture sa mai dau o comanda Macar la nunta sper sa-mi intre . Marimea a fost aleasa corect, dar se pare ca nu au luat in calcul faptul ca fiind mai late decat un inel asta conteaza...
    In alta ordine de idei ca intreba cineva: gramul a fost 115, le-am luat de la Sabion TgMures, a fost singurul model care ne-a placut la amandoi...

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us