Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 27 din 27

Subiect: Verighete in Sibiu

Inregistrat
    08.12.2009

Implicit Re: Verighete in Sibiu

Citat Postat de Kristinne Vezi mesajul
    Am fost la Karat si din nefericire nu se poate face nimic. Teoretic intelesesem ca si daca sunt facute manual ar fi o sansa sa le puna pe un inel si sa le largeasca un pic. Insa problema la noi e ca sunt si din aur galben si alb, si avand duritati diferite nu se largesc la fel si nu se poate aplica metoda. Na, daca nu mi se desumfla mainile parca vad ca iar fac ture sa mai dau o comanda Macar la nunta sper sa-mi intre . Marimea a fost aleasa corect, dar se pare ca nu au luat in calcul faptul ca fiind mai late decat un inel asta conteaza...
    In alta ordine de idei ca intreba cineva: gramul a fost 115, le-am luat de la Sabion TgMures, a fost singurul model care ne-a placut la amandoi...
    Si noi am avut probleme cu verighetele de la Sabion luate cadou pentru fini. Le-am dat marimile corecte iar la final cand le-au probat finii surpriza, a lui nu era marimea buna ci cu un numar mai mic. Ne-am urcat in 5 min in masina am ajuns chiar spre inchidere si am avut noroc cu managerul de acolo care a inteles ca noi avem nevoie de ele in 2 zile si nu s-a mai putut face nimic, asa ca ne-au returnat banii.

A doua zi la prima ora ne-am dus la Karat in Sibiu am gasit ceva asemanator, ne-au luat si aur la schimb si am iesit mult mai bine. Ni le-au facut foarte repede in 5 zile (acum asteptam sa vina finutii sa vedem sunt bune de data asta?)

Nu mai poti avea incredere si se pare ca totul trebuie verificat...

Inregistrat
    17.03.2010

Implicit Re: Bijuterii mireasa

Noi ne-am luat verighetele de pe centru, de la un magazin vis-a-vis de BCR/Romtelecom. Langa Feeling (inainte era Zetta). Sunt f simple, aur alb cu aur galben (50%, 50%), cu o dunguta fina pe mijloc si putin bombate. Nu sunt prea late. A mea are o pietricica mica. Au costat in jur de 900 RON. Eu sunt foarte incantata de ele

Implicit Re: Verighete in Sibiu

Noi ne-am facut verighetele la o bijutiera. Am ' furat ' un model de verighete la Coriolan, si ne-am dus cu pozele, ne-a masurat degetele si a durat 2 saptamani pana au fost gata.
    De calitate si foarte multumiti.
    Dna are atelierul pe str. telefoanelor pe centru, in ultimul magazin pe stanga, strada fiind o fundatura.

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us