Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 27

Subiect: Verighete in Sibiu

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Verighete in Sibiu

Eu mi-am luat de la karat,din spatele cladirii de telefoane.Am fost si la mag.ala italian de pe balcescu dar n-am vazut niciun model mai deosebit.Daca-ti faci la karat trebuie sa te grabesti fiindca modelele frumoase nu le fac ei ci o firma din strainatate(n-am retinut de unde-parca Italia)si dureaza.Noua ne-au spus ca sunt gata pe 10 sept.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

La karat era 650.000 gramul de aur cand am fost.Mie din pacate nu mi-a placut nimic.

Inregistrat
    29.11.2007

Implicit Verighete in Sibiu

Salutare miresici de Sibiu. De unde v-ati cumparat verighetele in Sibiu? Ce modele de verighete mai sunt la moda? Va rog ajutati-ma, nu am nici o idee si e timpul sa le cumparam....
    Ultima editare de AlmaRaluRoco : 27.07.2008 04:01:49 Motiv: adaugare text
    Viața e scurtă, încalca regulile, iarta repede, saruta încet, iubeste cu foc, razi necontrolat și nu regreta nimic care te-a făcut să zambesti!

Inregistrat
    25.07.2007

Implicit Re: Verighete in Sibiu

Citat Postat de AlmaRaluRoco Vezi mesajul
    Salutare miresici de Sibiu. De unde v-ati cumparat verighetele in Sibiu? Ce modele de verighete mai sunt la moda? Va rog ajutati-ma, nu am nici o idee si e timpul sa le cumparam....
    Pai...este la moda ce iti place . Noi am gasit modele dragute in mall la Sabrini, La Nicoli Gioielli si la inca cateva magazine de pe centru (scuze cacofonia). Tu vrei sa le cumper de-a gata sau vrei sa le faci la comanda? Pt. ca daca vrei sa le faci dureaza cam 3 saptamani. Preturi... sunt pentru toate gusturile.

Inregistrat
    17.09.2008

Implicit Re: Bijuterii mireasa

Ma intereseaza magazine cu aur prin Sibiu. Nu am gasit inca verighete care sa ne placa. Astept sugestii.

Lumea face partie pentru cei ce stiu incotro se indreapta!

Smile Re: Bijuterii mireasa

Citat Postat de Monica_V Vezi mesajul
    Ma intereseaza magazine cu aur prin Sibiu. Nu am gasit inca verighete care sa ne placa. Astept sugestii.
    Noi avem verighetele luate de la Karat, in caz ca nu ai fost acolo.

Zi faina!

Inregistrat
    22.03.2007

Implicit Re: Bijuterii mireasa

acolo la Karat sunt cele mai frumoase verighete care le-am vazut dar mai sunt si la promeneda dar cred ca putin mai scumpe...in rest pe 9mai sunt multe magazine de aur dar mie sincer nu mi-a placut nimic ca erau toate facute parca la fel...dar am mai auzit ca in Valcea sunt si acolo verighete faine o prietene de-a mea de acolo si le-a luat...
    spor la cautat

Inregistrat
    13.10.2008

Implicit Re: Verighete in Sibiu

Am ajuns sa ma interesez de verighete ... dar vad ca aici nu sa scris

Am fost la magazine am vazut modele ... dar nu foarte multe...
    modele mi-au placut si sunt antistres

pupicii
    Ultima editare de iubiana : 24.11.2008 19:12:49

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us