Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 10 din 10

Subiect: Agentii de voiaj in Buzau

Inregistrat
    31.03.2007

Implicit Re: Luna de miere a miresicilor din Buzau

Citat Postat de ionela_oany Vezi mesajul
    Tot spre insulele grecesti ne indreptasem si noi atentia dar am zis pana la urma ca vrem safari si ...safari a ramas.
    eu am vrut ca in luna de miere sa "zac" efectiv pe plaja...am nevoie de vacanta ca de aer....initial am vrut sa facem un tur prin europa.....intre timp ne-am redirectionat...poate anul viitor ne vom plimba mai mult

Inregistrat
    15.09.2007

Implicit Re: Luna de miere a miresicilor din Buzau

Citat Postat de raluca_vatcu Vezi mesajul
    eu am vrut ca in luna de miere sa "zac" efectiv pe plaja...am nevoie de vacanta ca de aer....initial am vrut sa facem un tur prin europa.....intre timp ne-am redirectionat...poate anul viitor ne vom plimba mai mult
    Un tur al Europei era obositor ,cred eu, in conditiile in care acestea se fac deobicei fie cu autocarul fie cu masina proprie...in ambele cazuri oboseala resimtindu-se la fel de intens.Sa faci multeeee poze si sa le arati si curioaselor ca mine ca sa ne desfatam si noi privirile cu peisaje si oameni frumosi.
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us