Pagina 148 din 148 PrimulPrimul ... 4898138146147148
Rezultate de la 1.177 la 1.179 din 1179

Subiect: Aristocrat Events-Pipera

Inregistrat
    10.04.2015

Implicit Re: Aristocrat Events-Pipera

Dacă ai nevoi de un salon pentru maxim 160-180 pers sa știi ca eu am renunțat de curând la rezervarea mea de la Bolta Rece -salon Imperial zona Aviatorilor-data de 3 oct 2015

Inregistrat
    09.03.2015

Cum ai putea sa mai alegi sa-ti faci nunta la Aristocrat, cu asa o mare tiganie ce a fost acolo cu Regina "vietii" Maria Campina? Oribil! se calca reputatia in picioare pentru bani! Sa le fie rusine!

Inregistrat
    30.12.2015

Sincer , nu cred ca cei de la Aristocrat sunt de blamat pt povestea asta ! Nici francezii si nici nemtii nu au refuzat banii rromilor din Timisoara cand si au facut nuntile in diverse palate istorice de acolo. Au o afacere si atata timp cat ofera servicii de calitate si isi respecta contractele, nu cred ca pot fi blamati pt un client mai deosebit.

Pagina 148 din 148 PrimulPrimul ... 4898138146147148

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us