Pagina 1 din 111 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 888

Subiect: Off-topicul miresicilor din Craiova

Implicit Re: Salut miresici din Craiova

salut eu sunt din craiova si mi-ar face placere sa vb

Inregistrat
    16.10.2006

Implicit Re: Salut miresici din Craiova

salut si eu sunt din craiova si mi-ar face placere sa vb cu viitoare miresici

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Re: Miresici din Craiova

Citat Postat de isabela23
    Ancuta eu am fost la 2 nunti in vara asta la restaurantul Craiova; una la terasa, una in sala si mi-a placut foarte mult cum a fost aranjat in ambele cazuri; din cate am inteles eu, personalul s-a ocupat de aranjatul salii, inclusiv aranjatul baloanelor (dar tre sa le cumperi tu, ei decat ti le aranjeaza) , iar de imbracatul scaunelor si al meselor tot ei se ocupa, nu trebuie decat sa te duci sa iti alegi culoarea.
    Draga Isabela,
    multumesc frumos pentru informatii. Nici nu stii cat m-ai linistit. Eu zic ca e bine ca ei se ocupa de toate, pentru ca din pacate nu voi avea timp sa ma ocup personal (si cu un bebe si departe de casa). De aceea sunt dispusa sa platesc serviciile. Noi vom avea nunta in sala, pentru ca terasa era deja ocupata. Ce bine ca va arata frumos!
    Oricum voi fi in tara de sarbatori si voi merge sa vorbesc cu ei, in prealabil.
    Multumesc inca o data de informatii.
    Te pupic!

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Re: miresici din craiova

Citat Postat de bucalata
    salut,
    si eu sunt din craiova,am nunta pe 16 iunie 2007 la RM,de cand am pus data nuntii nu cred ca este site despre nunti si mirese pe care sa nu-l fi vizitat...abia astept sa vb despre rochii in special..

Bine ai venit!
    Asa facem toate,numai pe site-uri despre nunti navigam!
    ma intreb ce o sa ma fac dupa nunta?

Inregistrat
    21.11.2006

cine stie..poate ne intalnim pe site-uri pt mamici...

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de bucalata
    cine stie..poate ne intalnim pe site-uri pt mamici...
    Hi hi hi, aici am luat-o inaintea catorva miresici deci am experienta!
    Vezi poza din profilul meu!
    A mea Sophie face maine 7 luni!

Inregistrat
    04.09.2006

Implicit Re: Buna Fetelor

Citat Postat de marina2007
    si Eu Sunt Tot Din Craiova La Voi La Restaurante Ce Preturi Au Avut Meniurile Si Voi Ati Semnat Vreun Contract?
    Al meu a facut toate demersurile, tot ce stiu este ca dat un avans de 5 milioane, iar meniul era in jur de 1 milion!

[quote=roxana_prioteasa]
    Citat Postat de SIMONA11
    Sunt de acord cu tine, este super la biserica catolica, am o cunostinta care nu a avut pe nimeni catolic in fam si totusi a facut nunta acolo, imi place biserica de acolo foarte mult....chiar ma gandeam intr-un timp sa ma marit acolo.....
    Poti sa faci nunta la biserica catolica indiferent de religie? Cu ce difera slujba, daca stie cineva?Si de care biserica catolica e vb?De cea de langa Elena Cuza?

Pagina 1 din 111 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us