Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 63 din 63

Subiect: Vestimentatie si accesorii pentru cununia civila, domnisoare de onoare, parinti, etc.

Inregistrat
    11.05.2009

Implicit Re: Tinute de seara....

are cineva vreo "experienta" cu salonul Sonya Style, din Nufaru, vis-a vis de Biserica noua ? sunt curioasa, nu am gasit nici o croitoreasa buna in nufaru si am intrat acolo si nu sunt inca decisa
    eu un salon/atelier mic doar cu rochii de seara de inchiriat sau cumparat

Va rog recomandati-mi o croitoreasa buna......

Inregistrat
    11.05.2011

Implicit Croitoreasa

Salut!

Ajutati-ma daca puteti si spuneti-mi daca stiti o croitoreasa buna in oradea. Am nevoie sa-mi faca cineva 6 rochii pentru domnisoarele mele de onoare! :-*

Inregistrat
    11.05.2011

Citat Postat de v3ronicas Vezi mesajul
    bine zici... ar trebui sa vb cu tipa care imi face si rochia d mireasa...

Poti sa-mi spui te rog cine iti face rochia de mireasa? Face si rochii de domnisoare? E ok ca si croitoreasa? Ms

Inregistrat
    28.03.2011

Implicit Re: Croitoreasa

Citat Postat de Biancah Vezi mesajul
    Salut!

Ajutati-ma daca puteti si spuneti-mi daca stiti o croitoreasa buna in oradea. Am nevoie sa-mi faca cineva 6 rochii pentru domnisoarele mele de onoare! :-*
    Salut, iti trimit PM cu datele croitoresei mele. Nu face rochii de mireasa, doar rochii de seara mi-am facut la ea si am fost foarte multumita. Va trebui sa vorbesti cu ea sa vezi exact ce face acum.

Inregistrat
    27.04.2010

Citat Postat de anaid_c Vezi mesajul
    Salut, iti trimit PM cu datele croitoresei mele. Nu face rochii de mireasa, doar rochii de seara mi-am facut la ea si am fost foarte multumita. Va trebui sa vorbesti cu ea sa vezi exact ce face acum.

Nu ai putea sa imi trimiti si mie un PM cu nr de telefon al croitoresei? caut cu disperare o croitoreasa buna!
    Merci! Te pup!

Inregistrat
    19.06.2010

Citat Postat de Paula06 Vezi mesajul
    Nu ai putea sa imi trimiti si mie un PM cu nr de telefon al croitoresei? caut cu disperare o croitoreasa buna!
    Merci! Te pup!
    Daca mai esti interesata, incearca Monica Anton, este designer si lucreaza frumos. Poti arunca o privire pe facebook.

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us