Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 63

Subiect: Vestimentatie si accesorii pentru cununia civila, domnisoare de onoare, parinti, etc.

Inregistrat
    28.02.2008

Post Vestimentatie si accesorii pentru cununia civila, domnisoare de onoare, parinti, etc.

sunt in cautarea unei rochii pentru cununia civila. stiti magazine cu rochii frumoase? am fost la crisul, pe republicii, dar nu am gasit ceva care sa-mi placa nu vreau: corset si fusta, foarte lunga, trandafiri, chestii sclipitoare, pret de 10-20 de milioane.

Smile Re: Vestimentatie pentru cununia civila

Citat Postat de Raelle Vezi mesajul
    sunt in cautarea unei rochii pentru cununia civila. stiti magazine cu rochii frumoase? am fost la crisul, pe republicii, dar nu am gasit ceva care sa-mi placa nu vreau: corset si fusta, foarte lunga, trandafiri, chestii sclipitoare, pret de 10-20 de milioane.
    Ceau ,

si eu sunt in aceeasi dilema.
    Poate la Daciana poti gasi ceva frumos, sau mai nou in aripa noua din Lotus. Sau daca stii o croitoreasa buna, ti-o faci din timp exact cum ti-o doresti.
    Am o vaga idee despre ce as dori...aprox cum sa arate..atasate
    Nu e neaparat sa fie si rochia de cununie civila alba, asa-i?

Laura
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    25.03.2008

Implicit Re: Vestimentatie pentru cununia civila

Eu mi-am cumparat compleul (acum 2 sapt) - rochita dreapta alba cu poalele alb cu negru cu aplicatii de dantela si bolero (alb) - o superbitateeeeee ... l-am cump din p-ta victoriei de la agnes toma (Alb si Negru) ... a fost exact ce mi-am dorit ... pretul a fost 18 mil!

Inregistrat
    28.08.2008

Citat Postat de Raelle Vezi mesajul
    Eu am mai vazut cate ceva dragut la Nissa, in ambele mall-uri este cate un magazin. Si sunt preturi normale, 2-3 mil.... Asta la rochite. Costumasele nu stiu ca nu m-am uitat. Numai sa mergi de mai multe ori, adica odata la 2 saptamani, la 3 sapt, ca poate nu gasesti din prima ceva perfect.
    Mai este magazinul Falla, dupa Medicala 3, pe o straduta catre Marasti, si langa mai e un magazin cu unicaturi.
    Si la Caramel am vazut uneori rochite dragute....Numai sa ai noroc....
    Daca imi mai amintesc ceva, te anunt.....

Citat Postat de Anghelescu Vezi mesajul
    Eu mi-am cumparat compleul (acum 2 sapt) - rochita dreapta alba cu poalele alb cu negru cu aplicatii de dantela si bolero (alb) - o superbitateeeeee ... l-am cump din p-ta victoriei de la agnes toma (Alb si Negru) ... a fost exact ce mi-am dorit ... pretul a fost 18 mil!

Suna foarte bine, ne dai o poza?
    Nu a fost putin cam scump?

L.

Inregistrat
    25.03.2008

Citat Postat de blg2656 Vezi mesajul
    Suna foarte bine, ne dai o poza?
    Nu a fost putin cam scump?

L.
    Nu am facut poze inca ... dar promit ca in cateva zile voi atasa (intr-o sapt voi avea chiar casatoria civila, deci voi avea poze multe multe) ... intradevar a fost extrem de scumpa, dar mami meu mi-a facut cadou compleul, deci pt mine a fost cel mai bun pret ... adica gratis ... am o mamicuta minunata!
    PUP!

Citat Postat de Anghelescu Vezi mesajul
    Nu am facut poze inca ... dar promit ca in cateva zile voi atasa (intr-o sapt voi avea chiar casatoria civila, deci voi avea poze multe multe) ... intradevar a fost extrem de scumpa, dar mami meu mi-a facut cadou compleul, deci pt mine a fost cel mai bun pret ... adica gratis ... am o mamicuta minunata!
    PUP!
    intr-adevar o mamica minunata!
    Abia astept sa vad pozele
    Succes la pregatiri si have fun!

L.

Inregistrat
    25.03.2008

Citat Postat de blg2656 Vezi mesajul
    intr-adevar o mamica minunata!
    Abia astept sa vad pozele
    Succes la pregatiri si have fun!

L.
    Multumesc mult miresica draga!

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us