Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 95

Subiect: medic stomatolog

Inregistrat
    09.07.2007

Implicit medic stomatolog

Cine imi recomanda si mie un medic stomatolog bun?

Inregistrat
    25.06.2007

Implicit Re: medic stomatolog

Citat Postat de ungrasmic Vezi mesajul
    Depinde ce vrei să faci ... să îți cureți dinții de vreo carie sau ai nevoie de făcut o lucrare, o intervenție, ceva în genul ăsta? Că doctori stomatologi sunt destui, dar cei care au și tehnicieni dentari care să facă și lucrări ... nu sunt prea mulți și buni

Inregistrat
    13.06.2007

dr. Crivoi, are cabinet in Tatarasi, pe Ciurchi.

nasii mei !!!!!!!!!!!!!!

Inregistrat
    09.07.2007

Citat Postat de finica Vezi mesajul
    Depinde ce vrei să faci ... să îți cureți dinții de vreo carie sau ai nevoie de făcut o lucrare, o intervenție, ceva în genul ăsta? Că doctori stomatologi sunt destui, dar cei care au și tehnicieni dentari care să facă și lucrări ... nu sunt prea mulți și buni
    Am un dinte de portelan pus care tocmai a cazut, de bine ce a fost prins si as vrea sa merg la alt medic sa mi-l prinda si sa faca ceva ca mi s-a innegrit si gingia si nu-mi place

Inregistrat
    09.07.2007

Citat Postat de nicoleta Vezi mesajul
    nasii mei !!!!!!!!!!!!!!
    Unde au cabinet, ca parca am mai auzit pe cineva dintre miresici ca a mers la ei, nu?

Unde au cabinet, ca parca am mai auzit pe cineva dintre miresici ca a mers la ei, nu?
    in alexandru !!!! de obicei el nu prea recomanda portelanul. eu mi-am facut acum cand am fost in tara la ei o lucrare din semiportelan si e super ok .are vreo 3 tehnicieni care sunt foarte buni. sincer nu vreau sa-l laud dar lucreaza bine .
    adina si drika au fost la ei . nu stiu drika ce parere are dar stiu ca adina e multumita.

Inregistrat
    09.07.2007

Citat Postat de nicoleta Vezi mesajul
    in alexandru !!!! de obicei el nu prea recomanda portelanul. eu mi-am facut acum cand am fost in tara la ei o lucrare din semiportelan si e super ok .are vreo 3 tehnicieni care sunt foarte buni. sincer nu vreau sa-l laud dar lucreaza bine .
    adina si drika au fost la ei . nu stiu drika ce parere are dar stiu ca adina e multumita.
    Mi-e un pic peste mana in Alexandru ca eu stau in Dancu,lucrez in statia padurii, preferam ceva prin tatarasi...trimite-mi totusi un pm cu nr de tel si numele, sa-mi fac programare daca nu gasesc ceva prin zona

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us