Pagina 65 din 65 PrimulPrimul ... 1555636465
Rezultate de la 513 la 514 din 514

Subiect: Totul despre muzica in Vrancea

Inregistrat
    29.05.2014

Implicit Re: Totul despre muzica in Vrancea

Buna fetelor! Pentru inceput as vrea sa va spun ca atunci cand va alegeti muzica sa tineti cont si de ceea ce m-au invatat si pe mine altii! Decat o formatie proasta, mai bine un dj bun! Noi l-am avut la nunta pe dj florin ghimpu, un om extraordinar si cu un simt al muzicii cum rar mai gasesti. Toata noaptea a batut din picior si a tinut ritmul cu noi! Tipul mi se pare ca lucreaza si la radio dada din focsani, ceea ce pana la urma cred ca face si diferenta de ceilalti. Eu recomand cu incredere! Succes!

Inregistrat
    04.05.2015

Implicit Re: Totul despre muzica in Vrancea

Recomandam cu incredere Acord Band Roman..noi ii avem la nunta si am foat deja la 2 evenimente unde au prestat ei!! Sunt cei mai tari, tineri, super repertoriu, frumosi, fac show, si toata lumea sta pe ring!! Nicio trupa din Focsani fac showul care il fac ei!

Pagina 65 din 65 PrimulPrimul ... 1555636465

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us