Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132
Rezultate de la 249 la 253 din 253

Subiect: Verighete Sabrini

Inregistrat
    17.07.2011

Implicit Re: Verighete Sabrini

In sfarsit mi-au ajuns verighetele, de data asta sunt ca in poza de pe site, a3a oara. Am mai dat inca 80 de ron...nu am vrut sa ma mai cert cu ele dar m-au suparat cand mi-au zis ca : "e ultima oara cand vi le refacem" de parca ele erau perfecte dar eu eram nebuna!! Normal ca ar fi fost ultima oara...daca nu erau bune imi ceream banii inapoi! Si m-au pus sa semnez un proces verbal..cum ca sunt multumita de data asta!

O sa pun si poze zilele urmatoare, si am poze si cu primele 2, cele gresite! Se vede clar diferenta.
    Bine ca am scapat de asta!

Inregistrat
    09.11.2012

Citat Postat de Miruuu Vezi mesajul
    In sfarsit mi-au ajuns verighetele, de data asta sunt ca in poza de pe site, a3a oara. Am mai dat inca 80 de ron...nu am vrut sa ma mai cert cu ele dar m-au suparat cand mi-au zis ca : "e ultima oara cand vi le refacem" de parca ele erau perfecte dar eu eram nebuna!! Normal ca ar fi fost ultima oara...daca nu erau bune imi ceream banii inapoi! Si m-au pus sa semnez un proces verbal..cum ca sunt multumita de data asta!

O sa pun si poze zilele urmatoare, si am poze si cu primele 2, cele gresite! Se vede clar diferenta.
    Bine ca am scapat de asta!
    Ma bucur ca in sfarsit sunt bune Pacat ca ai trecut prin peripetiile astea cu ele...In total , pana la urma , cat ai platit in plus? Parca ziceai ca si data trecuta ai mai platit ceva si acum acesti 80 lei. Stiu ca nimeni nu are chef de cearta...mai ales cand e vorba de chestii legate de un moment frumos cum e nunta , dar comportamentul neprofesionist ar trebui taxat de cat mai multi..Daca toata lumea tace si inghite ei isi vor permite in continuare sa faca aceleasi tampenii . Stau si ma gandesc ca daca le ies bani in plus la aceste retusuri de ce n-ar face intentionat greseli?
    Inca o data..ma bucur ca macar ai verighetele exact asa cum ti le-ai dorit ..si asteptam pozele cu before and after

Inregistrat
    03.01.2015

Stiti cumva daca la Sabrini primesc aur pentru plata verighetelor?

Inregistrat
    30.03.2014

Citat Postat de jigsaw30 Vezi mesajul
    Stiti cumva daca la Sabrini primesc aur pentru plata verighetelor?
    da, cand am fost noi sa ne interesam ne-au zis ca primesc aur la schimb (cercei rupti, lant rupt etc. )

Inregistrat
    03.01.2015

stiti cumva daca mai exista magazinul Sabrini din grand arena bucuresti? a fost cineva recent?

Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us