Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 102

Subiect: Premier

Inregistrat
    07.02.2005

Post Premier

Eu fac la Premier in grigorescu pe str donath 100.Poti sa te duci sa-l vezi.E de 4 stele super ok, arata bine,nu stiu de cat spatiu ai tu nevoie.Eu am 90 pers max si mi s-a zic ca incap si 200.Acuma nu stiu cat e de adevarat.
    MAi e belvedere, langa el panoramic f dragut si el.
    La napoca iar stiu ca e mare.Acuma trebuie sa umbli sa vezi exact ce si cum iti place.
    Succes.
    Daca te mai pot ajuta cu ceva let me know.

Mi-am adus aminte :poti incerca si la hotelurile onix, restaurant marco polo
    Ultima editare de Kalini : 10.02.2010 16:07:18 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    04.07.2007

Post Restaurant Premier

Buna fetelor, prietena mea face nunta la premier ne puteti ajuta si pe noi cu nisthe informati?

Inregistrat
    24.07.2008

Implicit Re: hotel Premier

Salut,

Eu am fost nasa de curand la Premier. Pot sa-ti spun ca am doar cuvinte de lauda pentru cei de acolo. Mancarea si servirea au fost impecabile si la timp... s-a vazut ca sunt servicii de 4 stele. Nici macar gheata nu te lasa chelnerul sa-ti pui in pahar.
    Si nu a fost asa doar la masa mirilor ci peste tot. Spun asta pentru ca au fost si parintii mei la nunta, care tin sa mentionez ca sunt destul de pretentiosi de felul lor, si la final au avut doar cuvinte de lauda.

Ce sa-ti mai spun? Nunta la care am fost a fost de 94 de invitati, suficient cat sa nu fie preaa aglomerata sala. Dar, din cate am inteles, se pot pune mese si in extinderea pe care si-au facut-o si asa creste capacitatea. Atatat doar ca in extindere cred ca nu au aer conditionat, lucru extrem de important daca e cald afara.

Ii doresc prietenei tale casa de piatra, la fel si tie si daca vrei sa afli ceva anume despre Premier just ask

Inregistrat
    23.10.2007

Citat Postat de frumusica_andrea Vezi mesajul
    Buna fetelor, prietena mea face nunta la premier ne puteti ajuta si pe noi cu nisthe informati?

Te ajut eu ....doar am avut nunta acolo in iulie...spune-mi exact ce vreti sa aflati.....

Inregistrat
    09.08.2007

si noi am avut nunta acolo, anul trecut in octombrie, am fost extrem de multumiti de calitatea serviciilor, de felul in care am fost tratati din prima zi, cand ne-am dus sa ne interesam, pana dupa nunta cand se agitau sa ne ajute la incarcat masina cu bauturile ramase ...

Inregistrat
    04.07.2007

Citat Postat de ancaaa Vezi mesajul
    Te ajut eu ....doar am avut nunta acolo in iulie...spune-mi exact ce vreti sa aflati.....
    cum a fost muzica
    ?

Inregistrat
    23.10.2007

cum a fost muzica
    ?

Muzica nu am luat-o de la ei....eu am adus Dj de la studio d......si am fost super multumita....

Inregistrat
    09.08.2007

cum a fost muzica
    ?
    Noi am avut muzica de la ei, anul trecut dj era Silviu .... am fost foarte, foarte multumiti de atmosfera pe care a reusit s-o faca(pe la 1 noaptea lumea inca dansa)

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us