Pagina 1 din 78 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 617

Subiect: Gravarea verighetelor: texte, unde o facem?

Inregistrat
    08.09.2006

Unhappy Gravarea verighetelor: texte, unde o facem?

salutari tuturor, ma numesc vali si am o problema: caut, impreuna cu pretena mea, de o luna un loc in care sa ne putem grava verghetele. noi suntem din bucuresti si verghetele sunt din argint.
    daca poate cineva sa ne ajute am fi foarte recunoscatori.
    va multumim...

Inregistrat
    12.07.2006

Implicit Re: gravarea verghetelor

Citat Postat de silver
    salutari tuturor, ma numesc vali si am o problema: caut, impreuna cu pretena mea, de o luna un loc in care sa ne putem grava verghetele. noi suntem din bucuresti si verghetele sunt din argint.
    va multumim...

buna!
    pe la Sf. gheorghe e o bijuterie mika... pe partea stanga cum te duci spre unirii... inainte de ea e o mercerie( ceva de genul asta) .. dupa ea e un magazinash cu invitatzii.. si chestii ptr nunta.,.. akolo sthiu ca graveaza in aur... dar s-ar putea si in argint ptr ca soacra-mea acolo ne-a rezolvat noua mai multe chestii din argint.. mi-a lipit mie o bratara.. lui al meu un lantz.. si lucreaza bine omu` ala de acolo.. s-ar putea sa-ti faca ..ca au atelierul akolo( la cele din aur le graveaza pe lok...parka )

Inregistrat
    20.04.2006

In magazinul Victoria la parter sunt o gramada de magazine care fac gravuri pe verighete. Si era super ieftin cand le-am gravat eu. Mergi cu incredere pe acolo. Nu cred ca te vor refuza.

Inregistrat
    20.06.2006

Citat Postat de silver
    va multumim...
    V-ati facut verighete din argint? Cum arata? Poti sa ne arati o poza?
    [link=http://pregnancy.baby-gaga.com/][image noborder]http://tickers.baby-gaga.com/p/car132pb___.png[/image][/link]

Inregistrat
    08.09.2006

pt ema...nu le am facut...le am cumparat...sunt destul de finute...din pacate nu sunt la mine sunt la iubita mea pt ca vream sa le purtam dupa ce le gravam...o sa le fac poze si o sa ti le trimit...

va multumesc mult ...o sa ma duc maine unde mi-ati zis...

Inregistrat
    11.08.2006

Eu am vazut un magazin care graveaza verighete pe Lipscani.
    Costa 15000 lei / litera sau cifra si ti le face pe loc.
    Pupici

Inregistrat
    20.04.2006

Si pe mine ma intereseaza acest subiect numai ca eu sunt din Baia Mare si pana acum nu am gasit o bijuterie care sa faca asa ceva. E drept ca nici n-am cautat prea mult. Poate cineva sa ma ajute?

salutare. Intrebare: unde gasesc in bucuresti verighete simple?Fara nici-un model, piatra, etc.

Pagina 1 din 78 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us