Pagina 1 din 38 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 300

Subiect: Dansatoare orientala la nunta

Inregistrat
    08.04.2008

Post Dansatoare orientala la nunta

la nunta noastra, anul trecut, am vrut 2 perechi de dans sportiv care sa danseze 2-3 melodii, dar am primit o propunere din partea instructorului cu care am facut lectii particulare de a aduce 1-2 fete care danseaza dans oriental(nu manele), si sincer mie mi-a placut foarte tare.
    voi ce parere aveti, e mai interesant dansul sportiv ca un spectacol pentru nunta sau dansul oriental

Inregistrat
    16.11.2007

Implicit Re: ce parere aveti despre dansul oriental la nunta

Buna iulia
    Eu imi doresc sa invat eu personal....si sa-i fac surpriza viitorului meu sot la petrecere sper sa gasesc pe cineva in Galati sa ma ajute sa invat acest dans....

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Nu e bine deloc ca niste fete pe jumatate goale sa se invarta printre invitatii pe jumatate turmentati. Pot aparea niste discutii mai putin principiale intre parteneri in legatura cu privirile prea adanci in decolteul dansatoarelor. Parerea mea personala este ...NU.

Inregistrat
    29.08.2007

Citat Postat de cocolina2005 Vezi mesajul
    Nu e bine deloc ca niste fete pe jumatate goale sa se invarta printre invitatii pe jumatate turmentati. Pot aparea niste discutii mai putin principiale intre parteneri in legatura cu privirile prea adanci in decolteul dansatoarelor. Parerea mea personala este ...NU.
    subscriu.. un NU hotarat si de la mine..

Inregistrat
    15.11.2006

Am o parere foarte proasta !
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Citat Postat de denyssa Vezi mesajul
    subscriu.. un NU hotarat si de la mine..
    nici mie nu imi surade ideea.
    The meeting of two personalities is like the contact of two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.

Inregistrat
    15.05.2007

Daca vrei sa-ti strici nunta, e o idee foarte buna.

Inregistrat
    02.05.2007

Citat Postat de iuliaaa Vezi mesajul
    la nunta noastra, anul trecut, am vrut 2 perechi de dans sportiv care sa danseze 2-3 melodii, dar am primit o propunere din partea instructorului cu care am facut lectii particulare de a aduce 1-2 fete care danseaza dans oriental(nu manele), si sincer mie mi-a placut foarte tare.
    voi ce parere aveti, e mai interesant dansul sportiv ca un spectacol pentru nunta sau dansul oriental

depinde de gusturile fiecaruia !
    de ex. noi am fost la o petrecere ( zi de nastere ) iar tema aleasa de sarbatorit a fost latino.. au fost cateva perechi profesioniste care au dansat ! nu a fost o petrecere extraordinara dar as zice reusita !!

cat despre dansul oriental eu ma abtin! nu am vazut live dansatoare orientale profesioniste si nu imi prea mi le pot imagina o nunta

Pagina 1 din 38 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us