Pagina 1 din 10193 12311511015011001 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 81539

Subiect: Off-Topic Miresici de 2010

Inregistrat
    16.11.2007

Talking Off-Topic Miresici de 2010

miresici de 2010 !!!
    Ma bucur sa vad ca pe zi ce trece ne adunam din ce in ce mai multe miresici de 2010
    Sper sa fim cele mai guralive din toate generatiile de miresici si sa ne ajutam intre noi.
    Va invit sa discutam, sa ne cunostem si sa ne impartasim ideile cu ajutorul acestui subiect.
    Pupici

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Inregistrat
    11.01.2008

Implicit Re: Off-Topic Miresici de 2010

Citat Postat de papusha Vezi mesajul
    miresici de 2010 !!!
    Ma bucur sa vad ca pe zi ce trece ne adunam din ce in ce mai multe miresici de 2010
    Sper sa fim cele mai guralive din toate generatiile de miresici si sa ne ajutam intre noi.
    Va invit sa discutam, sa ne cunostem si sa ne impartasim ideile cu ajutorul acestui subiect.
    Pupici
    multumim de invitatie. ca bine zici haide sa fim cele mai guralive!
    Sincer ieri vb cand am vb cu iubi meu credeam ca am sa parasesc claunu miresicilor de 2010 si sa ma alatur celor de 2009!.... dar tot noi am ajuns la concluzia ca nu facem nunta de gura altora asa ca ...raman aici...si visez la acea zi...
    am tot auzit ca ar fi deosebit imperial house din bariera- aviz miresicilor din galati...am zis ca o sa trecem si noi pe acolo sa vedem ce lauda lumea!
    in curand le vom da nasilor vestea pe care cu siguranta o asteapta..
    va pupacesc pe toate ....

Inregistrat
    16.11.2007

Citat Postat de roxamyka Vezi mesajul
    multumim de invitatie. ca bine zici haide sa fim cele mai guralive!
    Sincer ieri vb cand am vb cu iubi meu credeam ca am sa parasesc claunu miresicilor de 2010 si sa ma alatur celor de 2009!.... dar tot noi am ajuns la concluzia ca nu facem nunta de gura altora asa ca ...raman aici...si visez la acea zi...
    am tot auzit ca ar fi deosebit imperial house din bariera- aviz miresicilor din galati...am zis ca o sa trecem si noi pe acolo sa vedem ce lauda lumea!
    in curand le vom da nasilor vestea pe care cu siguranta o asteapta..
    va pupacesc pe toate ....
    Vroiai sa ne parasesti...ah?
    Si eu vroiam sa facem nunta la anul, dar timpul nu ne permite. Lasa, asa o sa avem timp cat vrem si nu vrem.
    Sincer la imperial house nu am fost niciodata...dar visul meu ramane tot restaurantul Pescaru.

pupici

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Inregistrat
    15.02.2008

Deci asta sa fie topicul pentru palavrageli...fetelor tzin sa zic ca abia asteptpana la urma e cineva care si-a rezervat restaurant sau ceva?

Inregistrat
    11.01.2008

noi inca nu ....dar ne informam ...si sincer nu stiu daca se fac rezervari pt 2010 de pe acum...dar tare as vrea..fiinda noi nu am dat sfoara in tara ca vom face nunta, am zis sa avem localul si atunci anuntam!...acum sa mai scapam putin de problemele cu amenajatul apartamentului si sper din tot sufletul sa rezervam si localul!

Inregistrat
    10.06.2007

Gata? Oficial s-a infiintat off-topicul miresicilor de 2010? Eu nu stiu daca voi fi miresica de 2010, dar am o fosta colega care va avea nunta atunci.
    "Dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci a te uita impreuna in aceeasi directie." (Antoine de Saint-Exupery)

Inregistrat
    30.03.2008

Buna miresici,

M-am mai uitat o data pe calendarul ortodox si am vazut ca toata luna iunie e post Postul Sfinților Apostoli Petru și Pavel 2010 (variaza de la un an la altul în functie de ziua Cincizecimii) : 31 mai-29 iunie 2010 si ca nu se fac nunți in acest post. Mai e vreo miresica care se gandea sa faca nunta in iunie?
    Noi initial vroiam in luna mai, pe 29, dar am tot auzit ca nu e bine sa faci nunta de mai, ca "se scutura ca florile de mai" sau asa ceva. Eu nu sunt superstitioasa, dar multa lume zice ca de ce facem nunta de mai, ca nu e bine, etc. Tot auzind asa m-am uitat si pentru iunie, dar vad ca e post. In cazul asta, prefer sa fac nunta in mai si sa nu tin cont de o superstitie in care oricum nu cred, decat sa facem nunta in post. Voi ce parere aveti despre nunta in mai? Mie mi se pare frumos ca sunt multe flori, nu e nici frig, nici foarte cald. Imi place ca e primavara

Inregistrat
    10.06.2007

Citat Postat de miskha Vezi mesajul
    Buna miresici,

M-am mai uitat o data pe calendarul ortodox si am vazut ca toata luna iunie e post Postul Sfinților Apostoli Petru și Pavel 2010 (variaza de la un an la altul în functie de ziua Cincizecimii) : 31 mai-29 iunie 2010 si ca nu se fac nunți in acest post. Mai e vreo miresica care se gandea sa faca nunta in iunie?
    Noi initial vroiam in luna mai, pe 29, dar am tot auzit ca nu e bine sa faci nunta de mai, ca "se scutura ca florile de mai" sau asa ceva. Eu nu sunt superstitioasa, dar multa lume zice ca de ce facem nunta de mai, ca nu e bine, etc. Tot auzind asa m-am uitat si pentru iunie, dar vad ca e post. In cazul asta, prefer sa fac nunta in mai si sa nu tin cont de o superstitie in care oricum nu cred, decat sa facem nunta in post. Voi ce parere aveti despre nunta in mai? Mie mi se pare frumos ca sunt multe flori, nu e nici frig, nici foarte cald. Imi place ca e primavara
    Faza cu nu e bine sa faci nunta in mai este doar o superstitie. Deci nu tine cont de asta si alege data nuntii cand consideri tu (si el ) ca este cel mai bine pentru voi, evident nu in perioada de post. Succes in viitoarele pregatiri!
    "Dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci a te uita impreuna in aceeasi directie." (Antoine de Saint-Exupery)

Pagina 1 din 10193 12311511015011001 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us