Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 236

Subiect: Agentii de organizare nunti, decoratiuni in Buzau

Inregistrat
    14.08.2006

Implicit Re: Agentii organizare nunta din Buzau

Citat Postat de alexutzaaa Vezi mesajul
    Buna tuturor,
    Sunt si eu o viitoare miresica si vreau sa va impartasesc cate un pic din fericirea mea.Noi am contractat pentru a ne asigura o nunta ca in povesti, agentia Bon mariage care este acum si in buzau.
    spune-ne si noua daca pot fi contactati si local, au vreun sediu?, sau pur si simplu ii contactam la sediul/adresa/tel din bucuresti ? thx
    Ultima editare de higgs : 16.10.2007 16:09:12

Inregistrat
    14.08.2006

Wink Re: Agentii organizare nunta din Buzau

Buna,
    Promit sa revin cu detalii ori de cate ori voi acumula informatii noi.Cei de la Bon Mariage Buzau au avut prima nunta organizata in Bz , sambata 2 iunie.
    Fiind curioasa am mers si eu la locatie.Ce am vazut,m-a frapata in totalitate.Nunta s-a tinut la Cislau la Dobrica.Stiam cum arata asa zisul local , dar cand am vazut transformarea am zis "Se pot intampla minuni"
    Incantator,perdele de lumini pe pereti,tul pe stalpi,tortze,baloane superbe., ca in basme . Nu am cuvinte!Am rugat-o pe cea care are franciza sa-mi dea si mie cateva poze,sa le postez.
    Doamne ajuta sa fie si la mine macar pe jumatate la fel de frumos!Am incredere si mi-au mai disparut din emotii
    asteptam cu interes pozele.

Inregistrat
    27.06.2007

Exclamation Re: Agentii organizare nunta din Buzau

buna,

imi poate da cineva numarul de telefon de la floraria de langa casa casatoriilor? please!!!!!
    va multumesc!!!

Inregistrat
    10.07.2007

Citat Postat de cristinaradu83 Vezi mesajul
    buna,

imi poate da cineva numarul de telefon de la floraria de langa casa casatoriilor? please!!!!!
    va multumesc!!!
    Din incinta Casei Casatoriilor poate vrei sa spui... Daca este vorba de d-na Diaconu ii poti gasi nr. pe usa magazinului. Iar daca nu esti din Buzau ma interesez si ti-l spun mai pe seara !

Inregistrat
    22.08.2007

Post Re: Agentii organizare nunta din Buzau

buna!
    la nunta la noi a facut treaba buna o firma care se ocupa de decorare pentru detalii pe mess ID .Totul trebuie stabilit din timp ca sa iasa bine nunta.
    Ultima editare de luiza : 27.09.2007 20:24:00

Inregistrat
    14.08.2006

Question Re: Agentii organizare nunta din Buzau

Citat Postat de bubulinuta Vezi mesajul
    buna!
    la nunta la noi a facut treaba buna o firma care se ocupa de decorare pentru detalii pe mess ID .Totul trebuie stabilit din timp ca sa iasa bine nunta.
    nu ne pui si noua niste poze macar aici sa vedem cum au aranjat?

Inregistrat
    22.08.2007

Smile Re: Agentii organizare nunta din Buzau

buna!
    Te pot ajuta eu , daca vrei trimite-mi un raspuns.La mine la nunta totul a iesit bine.pupici

Inregistrat
    14.08.2006

Poze cu agentia cea mai renumita din buzau!Go for it..
    f frumos. ma gandeam ca ne pui insa si niste poze chiar de la nunta la care ai fost. parca la cislau, nu?

Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us