Pagina 30 din 30 PrimulPrimul ... 20282930
Rezultate de la 233 la 236 din 236

Subiect: Agentii de organizare nunti, decoratiuni in Buzau

Implicit Re: Agentii de organizare nunti, decoratiuni in Buzau

Citat Postat de ariez Vezi mesajul
    Stiti vreo firma din Buzau care are si servicii de iluminare ambientala? In engleza ei ii spun "uplighting". Am atasat si cateva poze sa va dati seama despre ce vorbesc. In primele doua poze este un before/after.
    Buna am vaz pozele care le-ai postat si imi place tare mult ideea asta cu iluminare ambientala..e genial!! Ai reusit sa gasesti vreo firma care se poate ocupa cu asa ceva? As tare incantata sa-mi aranjez rest in felul asta .. 8-> Te pup si ast raspuns

Inregistrat
    16.08.2011

Citat Postat de alice88 Vezi mesajul
    Buna am vaz pozele care le-ai postat si imi place tare mult ideea asta cu iluminare ambientala..e genial!! Ai reusit sa gasesti vreo firma care se poate ocupa cu asa ceva? As tare incantata sa-mi aranjez rest in felul asta .. 8-> Te pup si ast raspuns
    Am renuntat pana la urma la idee. Pana la urma nici nu le-am dus lipsa in seara respectiva. Gasisem cateva agentii, dar doar in alte orase si costul estimat din ce vazusem ar fi fost in jur de 1000 euro sau chiar mai mult. Ai putea sa realizezi ceva asemanator cu lumanari pe mese si lumina mai scazuta, dar nici nu mi-a mai stat gandul la asta in noaptea nuntii

buna...unde gasesc si eu in Buzau balon jumbo?

Buna fetele Ati putea sa imi recomandati si mie o agentie de organizare pt nunti? Nu pot sa ma ocup personal de aranjamente florale, decoratiuni si alte cele si chiar am nevoie de cineva de incredere!! Sper sa ma puteti ajuta va pup si mult succes!

Pagina 30 din 30 PrimulPrimul ... 20282930

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us