Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 236

Subiect: Agentii de organizare nunti, decoratiuni in Buzau

Inregistrat
    31.07.2006

Post Agentii de organizare nunti, decoratiuni in Buzau

Buna miresici 2007 din Buzau!
    Am si eu o intrebare...are cineva idee daca in Buzau gasesc o agentie care sa se ocupe cu decorarea restaurantului. In principiu ma interseaza aranjamentele cu baloane si flori, pentru ca nu cred ca o s am eu timp in ziua nunti sa le fac.
    Mersic

Inregistrat
    18.07.2006

Implicit Re: Agentii organizare nunta din Buzau

Buna! La restaurantul unde vom face noi seful localului ne-a spus ca are el firma care ne poate oferii baloanele,invitatiile-plicuri, marturiile in bani putini, iar dk aducem florile de la cununie avand in aceiasi zi nle poate aranja pentru ornamente. Dar pt. ornamente mai poti vb si la floraria de la starea civila. Daca afli altceva inafara de acestea spune-mi si mie. Mercic!
    Ultima editare de irina : 18.03.2007 20:29:38

Inregistrat
    31.07.2006

Mie mi-ar conveni de minune daca aceste firme se pot deplasa la Bucuresti. Pentru ca noi ne-am hotarat sa facem nunta in Bucuresti. Iar eu ma gandeam ca ar fi mult mai ieftin daca as angaja pe cineva din Buzau. Dar nu numai despre bani e vorba, ci si despre faptul ca eu iubesc tare mult orasul asta si sincer, din experienta mea, buzoienii sunt oameni seriosi si corecti. Aici in Bucuresti sunt numai tepari si cauta numai sa te jefuiasca.

Inregistrat
    06.02.2005

La mine la nunta Sorin a facut treaba super buna cu baloanele si il recomand asa cum o recomand cu caldura si pe doamna de la Starea Civila pt aranjamentele florale.

Am sa va pun si cateva poze atunci cand vor fi gata.

va pup

Inregistrat
    01.08.2006

Si la mine la nunta tot............. au facut aranjamentele...foarte frumoase. Buchetele si lumanarile tot la Casa casatoriilor la doamna Diaconu au fost facute......mi-au placut mult. In ziua aia eram foarte emotionata, dar cand am vazut buchetelul am stiut ca o sa fie bine.
    Ultima editare de luiza : 17.03.2007 10:02:31

Inregistrat
    18.07.2006

Ceva preturi imi puteti spune si mie vis-a-vis de baloane (cele de la masa mirilor, baloane la mese si balonul care se sparge la vals) si aranjamente florale. Va multumesc!

albina Guest

Citat Postat de hara
    Si la mine la nunta tot Sorin si Roxana au facut aranjamentele...foarte frumoase. Buchetele si lumanarile tot la Casa casatoriilor la doamna Diaconu au fost facute......mi-au placut mult. In ziua aia eram foarte emotionata, dar cand am vazut buchetelul am stiut ca o sa fie bine.
    imi dati si mie o adresa sau un nr de tel va rog mult de tot.eu pe 4 noiembrie am nunta si deja am luat o razna.dar de cineva cu muzica pe calculator stiti dak da va rog anuntati ma.
    Ultima editare de irina : 18.03.2007 20:32:08

Inregistrat
    07.07.2006

Citat Postat de lavlav
    Buna miresici 2007 din Buzau!
    Am si eu o intrebare...are cineva idee daca in Buzau gasesc o agentie care sa se ocupe cu decorarea restaurantului. In principiu ma interseaza aranjamentele cu baloane si flori, pentru ca nu cred ca o s am eu timp in ziua nunti sa le fac.
    Mersic
    daca faci nunta in buzau iti recomand pub t essence.este un pub super,ti l decoreaza ei super.daca vrei iti pot trimite o poza cu pubul aranjat ptr nunta.eu am facut acolo si vreau sa spun ca am fost super incantata.

Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us