Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 36

Subiect: Tema nuntii: Scortisoara

Inregistrat
    14.08.2008

Post Tema nuntii: Scortisoara

Dragele mele, as vrea ca tema nuntii mele sa fie scortisoara. Am cateva idei insa mi-ar fi foarte util daca imi puteti spune din experienta voastra (nunta cunoscutilor sau poate chiar a voastra) cate ceva despre acest subiect. Poate aveti si ceva poze, mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc mult, mult....

Implicit Re: Nunta tematica- SCORTISOARA

E interesanta tema... Poti face o groaza de chestii cu scortisoara, mergand de la invitatii, aranjamentele de pe mese si marturiile pana la rochia de mireasa si costumul de mire. Cred ca in primul rand ar trebui sa iti alegi culorile, care ar putea fi: maro, bej, portocaliu inchis, caramiziu... Apoi poti parfuma atmosfera cu betigase parfumate si lumanari cu aroma de scortisoara. Uite aici cateva idei.
    Imagini atasate Imagini atasate

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Inregistrat
    10.09.2007

Implicit Re: Tema nuntii: SCORTISOARA

Geniala idee, te felicit. Sper din tot sufletul sa ai curajul si vointa sa duci pana la capat ideea.

Ceva scortisoara si eu am avut la nunta, dar in combinatie cu verde.
    Ma rog, as fi vrut altfel dar nu a fost sa fie. In schimb lumanarile de la mese aveau parfum de scortisoara, si ideea mea era si miros de mar copt dar nu sa putut. Plus ca afara erau vreo 35grade C.

Inregistrat
    20.10.2008

Implicit

Citat Postat de MalR Vezi mesajul
    Dragele mele, as vrea ca tema nuntii mele sa fie scortisoara. Am cateva idei insa mi-ar fi foarte util daca imi puteti spune din experienta voastra (nunta cunoscutilor sau poate chiar a voastra) cate ceva despre acest subiect. Poate aveti si ceva poze, mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc mult, mult....
    iata cateva sugestii

magazinul care le fabrica este pe calea victoriei pe colt dupa magazinul versace.
    sper sa iti placa ideile lor pt ca si eu tot de acolo m-am inspirat
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de Kalini : 20.10.2009 17:43:19 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    22.08.2008

e super ideea, eu initial ma gindeam la aceasdta tema si vroiam sa pun in locul marturiilor un borcanas cu miere si o bucatica de scortisoara. Insa mie imi pare ca si mierea si scortisoara merg mai bine la o nunta in perioada rece. Nu stiu cit de mine miroase scortisoara vara cind e foarte cald. In schimb pentru o nunta de noiembrie...mmm

Inregistrat
    15.11.2008

Eu ma gandesc sa folosesc scortisoara la marturii.
    Inca nu m-am hotarat cum sa fie, dar cum ma decid, fac cateva fotografii si le atasez.

Inregistrat
    09.09.2008

Am vazut si eu "pe viu" o marturie cu scortisoara, era tare draguta, insa n-am idee unde se poate gasi scortisoara asa, bucati mari. Stiti voi?

Inregistrat
    15.03.2008

postez si eu cate poze ...
    scortisoara1.jpgscortisoara2.jpg

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us