Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Stie cineva de unde pot inchiria

Smile Re: croitorese din sibiu

Citat Postat de iubiana Vezi mesajul
    Eu inca nu stiu ce vreau am zis sa ma interesez cum e mai bine pentru mine.
    Model in minte asi avea unul dar depinde si cum imi vine la proba dar costa prea mult.
    Am inteles ca se gasesc de cumparat si nu foarte scumpe dar inca nu am inceput cautarile cred ca este prea devreme.
    Cu inchiriatul am o retinere nu stiu de ce .

Asa ca o sa mai caut la targurile care vor veni si la magazine.
    Sa stii ca nici eu nu am fost adepta inchiriatului, dar ma gandesc si ca nu am ce face cu rochita, dupa nunta, iar eu am fost f incantata cand am vazut rochita pe care am si inchiriat-o. Eu sunt destul de inalta si ma gandeam ca poate nu o sa imi fie bune rochitele pe lungime, dar asta este chiar ok, mai ales ca am probat-o cu pantofii pe care ii voi avea si la nunta.
    Fiecare viitoare mireasa isi doreste altceva in privinta rochiei, si se poate sa ramai dezamagita, dupa ce vizitezi un centru de inchiriat. Dar eu sunt chiar fara probleme, cu asta.

Puup mult si stai linistita, ca mireasa tot frumoasa vei fi, ori cu rochita inchiriata ori cu modelul pe care il visezi tu.

Inregistrat
    13.10.2008

Implicit Re: croitorese din sibiu

Citat Postat de AnamariaAlexandra Vezi mesajul
    Sa stii ca nici eu nu am fost adepta inchiriatului, dar ma gandesc si ca nu am ce face cu rochita, dupa nunta, iar eu am fost f incantata cand am vazut rochita pe care am si inchiriat-o. Eu sunt destul de inalta si ma gandeam ca poate nu o sa imi fie bune rochitele pe lungime, dar asta este chiar ok, mai ales ca am probat-o cu pantofii pe care ii voi avea si la nunta.
    Fiecare viitoare mireasa isi doreste altceva in privinta rochiei, si se poate sa ramai dezamagita, dupa ce vizitezi un centru de inchiriat. Dar eu sunt chiar fara probleme, cu asta.

Puup mult si stai linistita, ca mireasa tot frumoasa vei fi, ori cu rochita inchiriata ori cu modelul pe care il visezi tu.

Asa e o sa vad cand incep.
    Daca o cumpar ce fac dupa aceea cu ea ?da si la asta ma gandesc

pupici

Inregistrat
    24.08.2009

Implicit Re: Stie cineva de unde pot inchiria

Buna,

Eu as vrea sa imi vand rochita de mireasa la un centru de inchirieri si cum in orasul meu nu prea gasesc asa ceva, Sibiul ar fi relativ aproape. As vrea sa ma interesez intai daca centrele respective cumpara rochii de la fostele mirese, sa nu merg pana acolo degeaba.
    Rugamintea mea este: imi puteti da niste nr de telefon sau adrese web/de mail ale acestor centre, sa ma pot interesa daca mi-ar primi rochita? Sa trimiteti va rog mesaj privat daca stiti ceva, ca nu e permis sa scriem date de contact pe forum.
    Multumesc.

Implicit Re: Stie cineva de unde pot inchiria

Stiti cumva daca mai sunt in oras firme de rochii de mireasa care isi reinnoiesc colectia?
    Vreau sa-mi vand rochita de mireasa, este tip sirena, vad ca tot mai mult se cauta.
    Aveti vreo informatie care ma poate ajuta?
    Multumesc anticipat!!!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us