Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 67 din 67

Subiect: Verighete in Buzau

Inregistrat
    18.09.2010

Implicit Re: Verighete in Buzau

Citat Postat de alexatoader Vezi mesajul
    Se plateste manopera si aurul til valoreaza la 35-40 lei gramul pierzi foarte mult.
    La sabrini am vazut ca dau 75 ron pe gram..si la antonia 65 fara sa cum de la ei si 70 daca cumparati ceva

Inregistrat
    30.06.2010

Citat Postat de andruskya Vezi mesajul
    La sabrini am vazut ca dau 75 ron pe gram..si la antonia 65 fara sa cum de la ei si 70 daca cumparati ceva
    Buna fetelor.

sper sa aveti inspiratia de a va cumpara de oriunde din alta parte decat de la Sabrini. Iubitul meu mi-a cumparat de acolo inelul. ochiul meu a vazut ca unul din piciorusele care sprijinea unul din diamante nu era bine slefuit si imi agata hainele.
    L-am dus sa il repare, dupa 1 saptamana l-am primit inapoi. Insa ceva nu era in regula: unul din diamante nu mai stralucea : se vedea negru... se misca si nu mai era bine prins. L-am dus iar dupa 1 zi inapoi... nu va spun, a dat o multime de bani pe el, este minunat si superb, insa atat de tare i-am urat pentru ca a trebui sa ma intorc cu un inel de 2 ori la ei..
    Plus ca vanzatoarele nu sunt cele mai stralucite la capitol politete .

asta 1.
    2, nasii nostri si-au reinnoit verighetele. bineinteles, ceva nu era in regula nici aici: pe verigheta lui au uitat sa i inscriptioneze, iar cand i-a rugat sa o faca, pur si simplu au scrijelit, ca altfel nu pot sa spun, data nuntii pe verigheta; foarte urat .

eu clar nu voi mai calca in magazinul acesta, sper sa imi gasesc in bucuresti , plus ca sunt cu 1000 de modele mai multe.

Va urez succes si va pup!
    Mihaela

La Antonia am vazut o gramada de modele frumoase mai ales la cele de 18 k .

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us