Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 67

Subiect: Verighete in Buzau

Inregistrat
    31.07.2006

Implicit Verighete in Buzau

Buna miresici 2006 si 2007 din Buzau,
    poate cineva sa imi recomande un loc bun de unde putem achizitiona si noi niste vereghete?

Inregistrat
    18.07.2006

Implicit Re: Vereghete din Buzau

Buna! Vereghete poti gasi in centru vis-a-vis de florarie pe coltul celalalt sau alaturi, sunt 2 in aceea zona si aduc mereu modele noi si au si posibilitatea sa ti le modifice ca dimensiune, iar ca pret sunt ca peste tot. Spor la cumparaturi si

Inregistrat
    31.07.2006

Citat Postat de cristyna
    Buna! Vereghete poti gasi in centru vis-a-vis de florarie pe coltul celalalt sau alaturi, sunt 2 in aceea zona si aduc mereu modele noi si au si posibilitatea sa ti le modifice ca dimensiune, iar ca pret sunt ca peste tot. Spor la cumparaturi si
    Mersi de sfat.
    Tu acolo le-ai facut? De la unul din magazine mi-am luat si inelul de logodna (acum vro 2 ani), dar stiu ca nu au putut sa mi-l modifice. Crezi ca daca imi aleg un model si nu imi vine pot sa dau comanda si imi aduce pe marimea mea? Sau il modifica ei pe loc?
    Eu voi face nunta in Bucuresti, dar toate cumparaturile le voi face din Buzau (sotul meu e din Buzau) si tocmai de aceea vreau sa ma interesez.
    Am vazut ca vei face nunta la Restaurantul Diana si vreau sa te felicit pentru alegere. Am fost la o nunta acolo si a fost cea mai frumoasa nunta din viata mea (si crede-ma ca am fost la multe nunti pana acum).
    Numai bine.

Inregistrat
    18.07.2006

Buna! De la unul dintre ele mi-a luat inelul de logodna (mai exact al 2-lea nu chiar cel de pe colt) si la degetele mele tb.neaparat modificat . Au atelierul undeva pe Cuza-Voda.Dar cred ca depinde si ce model este, noi inca nu le-am cumparat, dar eu le prefer simple.Dar cel mai bine cred ca este sa mergi si sa vezi, sa vorbesti cu ei.
    Cat despre restaurant sper sa fie frumos, sambata am fost si am dat avansul si am vazut si cum era aranjat pt. o nunta.

adryana_gabryel Guest

Implicit Re: Verighete din Buzau

Mai poti gasi verighete frumoase si la Monalisa.Si au adus modele noi,eu de acolo le-am luat.Multa bafta!

Inregistrat
    25.10.2006

Buna!
    Eu m-am uitat si la Antonia cred ca-s cele mai frumoase acolo.De acolo am luat si inelul de logodna si dunt lucrate f. bine...Pupici!

Citat Postat de nicky_CO Vezi mesajul
    Buna!
    Eu m-am uitat si la Antonia cred ca-s cele mai frumoase acolo.De acolo am luat si inelul de logodna si dunt lucrate f. bine...Pupici!
    Ai dreptate acolo sunt cele mai frumoase
    Casa de piatra!

Implicit Re: Verighete in Buzau

Citat Postat de lavlav Vezi mesajul
    Buna miresici 2006 si 2007 din Buzau,
    poate cineva sa imi recomande un loc bun de unde putem achizitiona si noi niste vereghete?

Eu am luat verighete de la Dana Gold, pe bulevardul GARII. Am ajuns acolo dupa ce am consultat un catalog al celor de la Coriolan Iasi. www. coriolan.ro
    Pretul gr de aur este mic, verighetele au venit dupa 20 de zile si nu au suportat nicio modificare.

Arina

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us