Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 21 din 21

Subiect: Casa Anghel

Inregistrat
    24.03.2009

Implicit Re: Casa Anghel

Buna fetelor, sambata a fost o prietena la nunta ( in jur de 180 de pers), in salonul de sus ( am inteles ca o fost prima nunta de cand l-a renovat), si mi-a spus ca a fost f multumita si de mancare, si de ospatari...
    Aperitivul a fost incarcat, pestele, sarmalele si friptura au fost calde, iar ospatarii mi-a zis ca au fost spirt, desi nu au avut decat 4.

Inregistrat
    16.08.2009

buna fetelor,nunta mea este pe 19 sept.2009 si ca restaurant am ales CASA ANGHEL.pretul meniului este de 180 lei,eu aduc bautura,tortul,fructele,si alunele,singura obligatie pt miri este de 10% pt ospatari cea ce mi se pare in regula.cantitatea de mancare pe fiecare farfurie este mare,sefi de sala sunt Sorin si schimbul lui George care sunt foarte de treaba.ce sa zic daca o sa-l alegeti ca restaurant o sa fiti foarte mulumite,restul va mai zic dupa nunta,va pup

Inregistrat
    31.10.2008

Buna Pytycot,

imi pare f rau k iti raspuns abia acum..deja e f tarziu, dar nu am reusit sa mai intru pe site.
    Prima nunta ce a avut loc in salonul de la etaj a fost a noastra...si am fost extrem de multumiti.

Inregistrat
    04.11.2009

buna seara, miresici. eu sunt o fosta mireasa, actual mamica si voi avea botezul fetei la casa anghel. am vazut ca sala este foarte frumoasa, cu decoratiunile nu am emotii pentru ca ei colaboreaza cu aceasi firma ca si casa voicu, unde am facut nunta. dar am putine emotii in legatura cu mancarea, servirea. sunt putine pareri aici pe forum. daca mai sunt miresici care imi pot da detalii, le multumesc!

Inregistrat
    30.12.2009

salutare miresici,
    este cineva pe aici care face nunta la casa anghel?!daca da va rog ajutati-ma si pe mine cu detalii(preturi,taxe,conditii).multumesc.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us