Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 26 din 26

Subiect: Machiajul si coafura in Urziceni

Inregistrat
    26.02.2010

Implicit Re: Machiajul si coafura in Urziceni

Citat Postat de oanlp Vezi mesajul
    Nu mai zice nimeni nimic despre coafezele din Slobozia?
    Need some help.. cu pareri si opinii proaspete.
    Tks!
    buna. eu am fost f.multumita de Carmen de la Elisse si am inteles ca surorile care au coaforul pe cuza voda sunt la fel de bune .in vara asta am sa ma coafez si la ele nu am decat 4 nunti in vara asta asa ca pot sa ma decid cine ma coafeaza si machiaza la anul la nunta mea .

Inregistrat
    26.02.2010

Implicit Re: Machiajul si coafura in Urziceni

Citat Postat de KAMY78 Vezi mesajul
    buna. eu am fost f.multumita de Carmen de la Elisse si am inteles ca surorile care au coaforul pe cuza voda sunt la fel de bune .in vara asta am sa ma coafez si la ele nu am decat 4 nunti in vara asta asa ca pot sa ma decid cine ma coafeaza si machiaza la anul la nunta mea .
    in legatura cu surorile care au coaforul pe str. cuza voda am fost foarte dezamagita , la fel si mama mea si sora ,a doua zi am anulat tot . am avut ghinionul de a ma coafa prima data chiar la nunta la sora mea ,cind au plecat nuntasi spre biserica m-am dus la Carmen si mi-a retusat un pic coafura spre norocul meu am ajuns si la biserica la timp . fetelor aveti mare grija .

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us